Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tesztből lett valakinek...

Ilyen tesztből lett valakinek baba? Predictor teszt

Figyelt kérdés

Ma volt a nem várt napja, de mivel nagyon furán éreztem magam teszteltem, kb 1perc alatt már ki jött ez a csik, 3percre már teljesen látható volt messziről is. Annyi, hogy halvanyka. Mivel sose használtam ilyen tesztet, kiváncsi vagyok tényleg babat jelez e? Ugyanis olvastam róla már olyat, hogy volt csik, de baba nem lett.

Múlt honapban a clearblue viccelt meg, igaz időn túl volt halvány pozi de az szürke volt. Ez szerencsére nem, de nem akarom magam ringatni, hátam mögött van egy vetélés. Szerintetek? Csatolom a képet.


[link]


[link]


Koszi ha meg osztod tapasztalatod. Csak ez a teszt érdekel, mármint ha erről van tapsztalatod azt oszd meg:) köszönöm!


2021. jún. 7. 19:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Az enyém is ilyen volt, a halvány kontrollcsík miatt hozattam a férjemmel egy patikás tesztet is, pozi lett az is, most vagyok 35 hetes és a kislány alig akarja kivárni az időt, hogy bennmaradjon :) ennél pozitívabb nem lehetne az a teszt.
2021. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Válaszolok most ez komoly???? Mert akkor az agyam el dobom 😅😅 biztos a kupak felől van a teszt csik és nem fordítva?
2021. jún. 7. 21:54
 13/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nagyon jól esik. És igen, benéztem a tesztet. Sose használtam ilyet, csak olvastam róla jókat na gondoltam akkor csak jó lesz. Hat de hogy ennyire... nagyon örülök neki:)
2021. jún. 7. 22:01
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Biztosan így van! Az a naaagyon durván erős csík jelzi a babádat, a halvány a control csík 😃


Szívből gratulálok ♥️

2021. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm!❤️

Most már reméljük a legjobbakat.

2021. jún. 8. 07:14
 16/21 anonim ***** válasza:
72%

Gratulálok❤️

Ezt a jelenséget egyébként úgy hívják, hogy dye stealer, amikor már annyira erős a tesztcsík, hogy ‘ellopja’ a festéket a kontroll csíktól, úgyhogy valószínűleg ez már nem is olyan korai, ilyen 4-5 hetes terhességnél szokott ilyen lenni.

2021. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Május 5.-én volt a menstruaciom első napja, szoval úgy van, ott körül lehetek:)

Július elején tervezek dokihoz menni, akkor már szivhangnak biztos kell lennie.

Igazából nincs se c se t betű irva a tesztablakhoz, én meg benéztem nagyon, hogy egy erős csik lett a másik meg nagyon halvány. Szoval fordítva néztem a tesztet és úgy értelmeztem 😅 sebaj, nagyon örülök neki, már 4 hónap telt el a vetélés ota(8hetesen sajnos elhalt) és ez volt a 2.-ik próbálkozásuk.

Tényleg nagyon köszönöm aki irt. ❤️

2021. jún. 8. 11:58
 18/21 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2021. júl. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem lett belőle baba..:) megjött egy hetes késéssel. Azóta beoltattam magam, hogy a másik gyerkoccel tudjunk menni több helyre. Reméljük hamarosan jön a kisteso. Március óta próbálkozunk, hátam mögött van egy el halt terhesség sajnos
2021. júl. 5. 21:49
 20/21 anonim ***** válasza:
De kár, nagyon sajnálom :( Ebből is látszik viszont, hogy nem biztos, hogy az erős pozitív tesztből lesz baba.
2021. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!