Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tesztből lett valakinek...

Ilyen tesztből lett valakinek baba? Predictor teszt

Figyelt kérdés

Ma volt a nem várt napja, de mivel nagyon furán éreztem magam teszteltem, kb 1perc alatt már ki jött ez a csik, 3percre már teljesen látható volt messziről is. Annyi, hogy halvanyka. Mivel sose használtam ilyen tesztet, kiváncsi vagyok tényleg babat jelez e? Ugyanis olvastam róla már olyat, hogy volt csik, de baba nem lett.

Múlt honapban a clearblue viccelt meg, igaz időn túl volt halvány pozi de az szürke volt. Ez szerencsére nem, de nem akarom magam ringatni, hátam mögött van egy vetélés. Szerintetek? Csatolom a képet.


[link]


[link]


Koszi ha meg osztod tapasztalatod. Csak ez a teszt érdekel, mármint ha erről van tapsztalatod azt oszd meg:) köszönöm!


2021. jún. 7. 19:46
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos az elhalt terhessegemnel is ilyen erős pozi volt. De ott már szivhang is volt.

Viszont a lanyomnal halvány tesztjein voltak, még is itt szuszog mellettem😊

2021. júl. 6. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!