Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic segített, hogy...

Inofolic segített, hogy megfoganjon a babád?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban kezdtem el inni az Inofolicot és kíváncsi lennék egy-két véleményre, hogy kinek hogyan vált be. Nincs PCOS-m, sem IR-m, sem túlsúlyom és a laborom is jó. Használtam hőgörbét és LH tesztet is. Egy éve nem akar jönni a baba és gondoltam kipróbálom. Van akinek sokat segített? Örülnék a sikersztoriknak 😊

2021. jún. 9. 18:13
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Áprilisban voltunk meddőségi központban és a kromoszomaig tényleg mindent megvizsgáltak és minden rendben van. A prof ott mondta, hogy hanyagoljam az utrogestant, had működjön a szervezetem természetesen. Egyébként az ovumat tolta csak ki 3-4 nappal és így 30-33 naposak lettek a ciklusaim. Én 29 éves vagyok, a férjem pedig 41. Nagyon szeretnénk már babát és a következő lépés az inszeminacio lesz. Előtte kell egy atjarhatosagi vizsgálat, amitől nagyon félek és mivel tavaly vesztettem el nyár elején egy babát, gondolom nem vagyok elzarodva🤷‍♀️ mindenesetre, ha szeptemberig nem jön, akkor belevagunk😓
2021. jún. 29. 21:46
 32/43 A kérdező kommentje:

A másik pedig a szimulációs injekció amitől tartok. 20-22 mm-es domináns tuszom szokott lenni es félek, hogy majd jól tulstimulalnak...

Ezert is húzom ezt egyenlore.

2021. jún. 29. 21:48
 33/43 anonim ***** válasza:

29-es vagyok

Inszemináció nem jár sok hormonkezeléssel szóval ezen ne aggódj.A lombik már kicsit megterhelőbb de az sem vészes ha betartod azt amit az orvos mond miszerint sok vizet kell inni és fehérjeport fogyasztani mert az segít a hiperstimuláció kiküszöbölésében.Az átjárhatóságitól én is rettegtem de egyáltalán nem fájt hanem olyan volt mint a menzesz görcs de ennyi.Közben beszélgetni kell az orvossal és nem is gondolsz arra hogy mit csinál éppen.Én átjárható voltam mondjuk és azért nem fájt.Ezt muszáj megcsinálni inszemináció előtt mert ha nem vagy átjárható akkor lombikkal kell kezdeni.Ezt csak egyszer kell kibírni és nem tart sokáig max 5-10 perc.Nem fognak túl stimulálni,ettől ne félj csak amiket írtam azt csináld és nem lesz semmi gond.Lehet hogy nem is kell szeptemberben menj mert összejön addig a baba.Sok sikert!

2021. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen amit írtál! Nagyon kedves és megnyugtató 😊 a cél érdekében mindent megteszek 😊 neked is volt inszem vagy lombik?
2021. jún. 30. 17:23
 35/43 anonim ***** válasza:

Volt 4 inszem csak a korom miatt nem akartuk húzni az időt mert idén leszek 35 éves így lett 1 lombik is de kémiai terhesség lett belőle és hamarosan kezdjük a másodikat bizakodva.Egyiknek sem szörnyű a stimulációja bár én is féltem de az orvosra hallgattam mindig és így nem lett semmi egészségügyi problémám se hízás se semmi vagy szerencsés alkat vagyok nem tudom.Mondjuk én sportolok és odafigyelek az étkezésemre is

#33

2021. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
30-asnak és neked is nagyon szorítok, hogy jól alakuljanak a dolgok!🤞 nem semmi kezelési csináltál már végig akkor
2021. jún. 30. 21:58
 37/43 anonim ***** válasza:

Igen,volt már pár hormonkezelésem de ha egészséges baba a végeredménye akkor nagyon megéri.Májusban is tulajdonképpen majdnem sikerült szóval már tudom hogy legalább teherbe tudok esni.Most úgy érzem hogy sikerülni fog de kiderül úgyis hogy jól érzem e?Vagy ha nem akkor megyünk a következőre és így tovább.Neked is sok sikert!

#33,35

2021. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Szívből kívánom, hogy sikerüljön!😊 most hol tartasz a ciklusodban, mikorra nem várod?
2021. júl. 1. 13:06
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég múlt el a menzeszem szóval az elején vagyok még.

Köszönöm szépen a jókívánságot!Én is ezt kívánom neked!😊

2021. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Azóta hogy alakultak a dolgok?? ☺️
2022. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!