Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesen kaloriaszamolas?

Terhesen kaloriaszamolas?

Figyelt kérdés
Ezzel vajon sikerül el érnem a nagy súly felesleget ? Nem éheztetni szeretném magam . Eddig is számoltam a kalóriákat a szinten tartás miatt. Nehezen sikerült megszabadulnom a plussz kiloktol. Terhesen szerintetek ez működhet? Van itt valaki aki számolta vagy számolja?
2021. jún. 17. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Inkább szénhidrátot számolj és ne ész nélkül zabálj, egyél mértékkel. Akkor nem lesz baj.
2021. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
A szénhidrátot számold, oszt cső. Amúgy meg a terhes nőknek is van önuralma, csak sokan inkább elengedik magukat. Te ne tedd, aztán nincs probléma. A végén pedig ne pánikolj be, ha vizesedsz és hirtelen leszel nehezebb.
2021. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ch-t eddig nem számoltam. Lehet at terek arra akkor. Kicsit utána járok annak is. Koszonom szepen a válaszokat.:*
2021. jún. 17. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Én számoltam a kalóriát, alkalmazásban beállitottam súlytartást, meg ráhagytam magamnak kb 200 kalóriát.

Hát...38. Héten 17 kilónál vagyok, meglátjuk mennyi marad meg belőle 😅

2021. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Én korábban számoltam a kalóriákat, amint kiderült hogy terhes vagyok abbahagytam. 28. hetet kezdtem, eddig 8-9 kiló jött fel.

Több mint szerettem volna de én úgy is elégedett vagyok magammal. Többet eszek mint előtte de persze nem mértéktelenül.

2021. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Soha az életbe nem számoltam kalóriát. Terhesen meg aztán eszembe nem jutna. Fiammal 8kg +lett a vége.

Most a tesóval a 24.héten járok, 3kgnál tartok.


Nem kell zabálni, ennyi a titka...

2021. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

A terhességi cukros diéta tartható egészségesnek is. Nem sanyargatás.

Gdm-es terhességem alatt 8 kilót híztam összesen, ami le is ment maradék nélkül.

2021. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Babaszoba.hun van cikk talán havi lebontásában hogy mikor mennyi kalória plusz előnyös. Azzal nyugodtan számolhatsz
2021. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy ideig számoltam, mikor összevissza voltam éhes, és nem tudtam, hogy lelki okból vagy tényleg többet kell ennem. A terhesség előtti súlytartó értékhez adtam hozzá pár száz kalóriát. Ez a második trimeszter elején volt. Elég hamar beállt a dolog és már érzésre is ment, hogy mi most a normális mennyiség, azóta csak a hízás ütemét ellenőrzöm (napi mérés, heti átlag, mert nagyon ingadozik). Az első trimeszterben is szerettem volna odafigyelni, de az émelygés mellett inkább ettem, amit meg bírtam enni, abszolút nem egészséges dolgokat, és így is fogytam.
2021. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, természetesen nem csak a kalóriát, hanem a makrotápanyagokat, cukrot, sót, rostot is számoltam, mert ezeket ismeri a programom, amit használok.
2021. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!