Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most akkor tényleg le lehet...

Most akkor tényleg le lehet fogyni kalóriaszámolás nélkül, "fogyasztó kapszulákkal"?

Figyelt kérdés

Apám az utóbbi kb 3 hónapban 6 kg-t fogyott. 103-ról 97-re. Kalóriát nem számolt, és ugyanannyit evett mint eddig, csak elkezdett "zsírégető" kapszulákat szedni (azt hiszem a biotech-ből rendelte). És hát meg is lett az eredménye neki.

Apám cukorbeteg (egyébként én is) fiatal kora óta, szóval mielőtt mondanátok, igen, biztos hogy nem eszik kevesebbet mostanában, tuti ugyananyit eszik mint mindig. Mozogni sem mozog többet.

Ezek szerint tényleg hatásosak ezek a kapszulák? Eddig én sem hittem bennünk, meg itt is mindig azt olvasom hogy sz.rt sem ér, de hogy a saját szememmel tapasztalom, így már hiszek bennük.


2021. máj. 23. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
nem ez csak reklám
2021. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Pszichésen tud hatni valamit.. De ez nem egy nagy fogyás ám. Stresszes időben én is fogyok ennyit, pedig túlsúlyos sem vagyok.
2021. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen nincs. Nincs semilyen csoda kapszula felejtsétek már el! Olyan van, hogy ELŐSEGÍT néhány folyamatot, de az hogy bekapod, és lepattan a zsír rólad nem létezik.
2021. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem. Általában minden ilyen kapszulának az alapanyaga zöld tea, koffein mivel kicsit felpörgetheted az anyagcseréd. Na meg az ilyen kurkuma, hogy előtte igyál meg fél pohár vizet stb... Alapjából véve ha növeled a vízmennyiséget és a kávét is ha mértékkel iszod nagyon sok előnye lehet, viszont csodát nem várhatsz tőlük. Tény hogy hozzájárulhat a fogyáshoz, de magába nem fog lefogyasztani senkit. Felesleges zsírégető tablettákat venni több ezer forintért. Ez csak marketingfogás.
2021. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ügyes reklám :-)
2021. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Biztos hogy nem a beszedett cucctól fogyott. Mivel fogyást előidéző termék nem létezik.
2021. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
# 6 nagyon is létezik de azt nem kapod meg csak úgy a boltokban és nem is véletlen, hogy nem. A tényleg hatékony fogyasztószerek legálisan nem elérhetőek szerencsére, mivel marha veszélyesek rövid és hosszútávon is.
2021. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
ezek a kapszulak veszelyesek, ugyanis nem fogyasztanak zsirbol, hanem vizhajto hatasuak. tehat hamenest okokznak, amitol egy par kilo ugy tunik lement, de ez csak atveres. csak sportolassal es kaloriadeficites etkezessel lehet fogyni, tablettakkal nem
2021. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!