Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerek vállalás és oltás?...

Gyerek vállalás és oltás? Kinek mit mondtak? Ma kicsit ellentétes dologba ütköztem...

Figyelt kérdés
Babat tervezünk mar probalkozunk pár hónapja. Kórházi dolgozo ismerősömmel beszéltem, ő ajánlotta oltassam be magam, meg is kaptam az első oltast 4 hete az elsőnel is be x tem hogy 2 hónapon belül babát szeretnék, ra is kérdeztem, azt mondták semmi gond ez kapható. Na ma mentem a második oltasra ahol nem akarták beadni, mert lehet terhes vagyok, ugye be xtem szintén ugyan azt ( jovoheten kell tesztelnem) és közölték hogy ha nem akkor se próbálkozzunk 2 hónapig és ott veszekedett velem a nő. Mondtam neki direkt rá kérdeztem az elsőnél azt mondták nyugodtan semmi gond nem lesz. Valakinek valami infó?

2021. jún. 23. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Az orvos válaszol Facebook oldalon azt írják nyugodtan lehet, ne kell már várni egyik oltas esetén sem.

Szerintem annyi info kering, hogy az eü dolgozok se mindig tudjak már mi van.

2021. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Mikor én voltam terhes akkor rákérdeztem az orvosomnál és csak ingatta a fejét hogy nem ajánlja. Szóval én nem oltattam be magam, egyelőre várok vele, mert olyat is hallottam hogy valakinek elapadt a teje, én pedig nem szeretnék kockáztatni
2021. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
2 megkockáztatom hogy 0% köze volt az oltáshoz. Nekem pl 3 hónapig volt tejem. Oltas akkor meg nem volt. Ez nem egy ritka dolog, hogy valaki nem tud évekig szoptatni. Persze mindenki maga döntse el, csak néha már őrület, mit rá nem fognak szegény oltasra.
2021. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
En bizonytalan vagyok, hisz ha terhes vagyok akkor mi lesz?! Mi történhet? Kicsit megijesztett a doki...
2021. jún. 23. 19:31
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Semmi sem lesz. De tesztelsz aztan ha terhes vagy max megkapod a másodikat a második trimeszterben vagy szules után.
2021. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

3!

Természetesen 100%ban én sem tudom hogy mihez volt köze. Csak annyi a biztos, hogy az egyik anyukának akkor született meg a 2., a másiknak pedig a 3. babája. Mindketten sokáig szoptattak, és az egyik anyukának annyi teje volt hogy még le is adott belőle.

Nekem az első babámnál remekül ment a szoptatás, nagyon nem szerettem volna bekavarni a rendszerbe.

2021. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
6, áprilisban kaptam az oltást, azóta is vígan szoptatok, még átmenetileg se volt visszaesés.
2021. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

oltás után 4 napra voltunk együtt a férjemmel, és meg is fogant azonnal a baba.

Én megkérdeztem az első oltásnál, azt mondták semmi probléma nem lesz ha teherbe esek.

2021. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

7!

Szuper, ez tök jó.

Én csak elmondtam hogy találkoztam ilyen esettel is és nem szeretnék kockáztatni.

2021. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mindkét oltast megkaptam. Ha jön a baba akkor jön 😁 meglátjuk mit mond a doki hétfőn várjunk e vagy sem.
2021. jún. 23. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!