Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteéréstől szedett progeszt...

A peteéréstől szedett progeszteronpótlás a terhesség megtartásában segít,de abban is segíthet,hogy létrejöjjön a terhesség?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 20:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. én még nem vetéltem, egy nagylányom van 8éves lesz. ő egy próbálkozásból sikerült. szülés óta viszonylag kevés a menstruációm, persze ennek nyilván örültem. most meg hogy próbálkozunk (ez volt az első konkrét hónap, júniusban későn kezdtünk, peteérésem után napokkal) és úgy éreztem jókor voltunk együtt (lh teszt alapján is) többször is. majd 23. ciklusnapon görcsöltem és barnázni kezdtem 5 napig, majd 27. napra jött meg a 28 helyett. most eléggé el vagyok bizonytalanodva, mitől lehet, hogy egyből amint próbálkozni kezdtünk akkor jött elő ez a probléma :(
2021. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen mind a 2 kisfiam a 2. Progipotlasos hónapban jött össze! Vigyázni kell h nem szabad hamar elkezdeni a progeszteront mert ha hamarabb progizol minthogy megrepedne a tüsző akkor nem biztos h a progitol megreped
2021. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-es, köszönöm.

Nekem nagyon pontos a mensim. 28 napos :) 14. Napon van ovu (teszttel) orvos annyit mondott 15. Naptól szedjem a progit 2*1-et.

Igaz most a 15. Napon reggel is pozitív volt az ovu, és napközben nagyon éreztem a “nemtudommit” 😀 gondolom tüszőrepedést. Első gyógyszert 15.-én reggel vettem be :) a doki igy mondta

2021. júl. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen legtöbben így mondják teljesen jó egyébként ahogy dokid javasolta. Akkor okoz gondot ha 2 tüsződ van pl és ugye a második van h később reped meg és ha progizik q nő akkor gatolhatja a repedezett. De ez ritka. Mármint a dupla peteeres
2021. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!