Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lett ma pozitiv az lh...

Kinek lett ma pozitiv az lh tesztje?

Figyelt kérdés
Ma lett pozitiv reggel a teszt uh innentől megy a 2 hét izgulás;) 1.5 napja voltunk együtt, hátha összejön ;) kivel izgulhatok együtt?
2021. júl. 20. 13:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3%
Az "uh" nálad mit jelent kedves kérdező? Úgyyhogy vagy mi a franc?
2021. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Hajrá? Mihez? A szexhez? Ha önfeledt és élvezetes, akkor mihez kell hajrá? Vagy a hajrá az erőltetett szexhez kell, hogy a pozitív tesztre gondolva is felizguljunk?
2021. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
nem értem, hogy ez mire is jó... feltesz valaki egy kérdést akkor arra miért nem az ír csak akit érdekel és érdemben tud hozzászólni. Amennyiben titeket ez nem érdekel vagy felmérgel, felkapjátok a vizet akkor menjetek egy következő olyan kérdésre amire szívesen válaszoltok. Nem tudom nektek, hogy és miként jött össze baba, de higgyétek el nagyon kemény minden hónap amikor nem jön össze... és sok mindenki nem tudja mindenkivel megbeszélni értem itt munkahely vagy barátok, mert az sem jó, ha folyton kérdezgetik, hogy na mikor jön össze stb.... tehát egyszerű, ha normálisan tudtok beszélgetni írjatok, de ha nem érdekel Titeket keressetek másik témát :) Szép napot és HAJRÁ ( nyilván nem a sexhez írta, ha szurkol a sikeres hónaphoz) :)
2021. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
A sikeres teherbeeséshez egészséges szervezetek és jó időzítés kell. ha drukkolok, attól még egy policisztás, hormonzavaros nő nem fog teherbe esni. Az egészséges nő is csak a spermiumtól esik teherbe, nem a hajrától :D
2021. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es! Nekem is 30-33 naposak voltak a ciklusok aztan mondtam dokinak hogy már lelkileg nehéz hogy megint 1 éve nem jön össze a többiek meg gyorsan teherbeesnek körülöttem és akkor adott clostyt kepzeld el és most 14. Napon lett pozitiv az lh teszt! Amúgy szedek gyogyszert pajzsmirigyre és IR-re is. Régebben prolaktinra is de az szules utan lecsökkent. Úgy tudom clostyval egészségesebb pete érik meg. A párodat már kivizsgáltak? Nagyon szurkolok a mehpempőről sok jót hallottam. Igen sosem gondolja az ember h nehezen jön össze ;( nekunk esküvő után rögtön osszejott csak elveteltem. Utana 1 évet vártunk. Nagyon nehéz volt
2021. júl. 20. 22:44
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

kedves 4-es. pont az én lh tesztjeim képét tetted be először véletlenül, néztem is egy nagyot :D de láttam utána javítottad :)

nekem sajnos akkor nem jött össze, bár volt pár időzített együttlét is amiről a troll kommentelőnek biztosan megvan a véleménye :D de lehet nem jókor voltunk így sem együtt vagy valami bibi lehetett. nemvárt előtt 6 nappal barnázni kezdtem (eddig még sosem volt ilyen)

pénteken megyek dokihoz, hátha mond valami okosat erre...

nekem 1 hét múlva várható a peteérésem, éppen nyaralni fogunk jövő héten, remélem ez lesz a mi hónapunk :)

szorítok nektek is :)

2021. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok :) èn is izgulok a nem várt előtt. Veletek törtènt + ? :)) mi másfèl ève küzdünk az első babánkèrt, igaz mar lombikkal.



Negatív válaszoló tèged mèg olvasni is szörnyű!!!! Hihetetlen hogy lehet valaki ennyire gonosz, tudod aki nagyon vágyik kisbabára az mindent megtesz èrte! Ès a szerencse is közrejátszik!

2021. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

Nekem 29-én volt ovum, még 8 napom van nemvártig. 11-16.ciklusnapig minden nap együtt voltunk :D 15. nap volt az ovum. Teszt és tünetek is igazolták.

Múlt hónapban ilyenkor már pmsként feszült a mellem, általában 1 héttel mensi előtt szokott és kitart addig amíg meg nem jön. Furcsállom, hogy most ezt nem érzem. De persze még bármi lehet.

Hétfőtől (19.ciklusnap) iszok napi 2 csésze palástfű teát mert múlt hónapban barnáztam mensi előtt 5 napig, pedig sosem szoktam, de a doki nem írt fel még semmit rá, csak inofolicot javasolt és kövi ciklusban hormonális vérvételekre megyek, ha megjön :)

17-es neked mikor kellene nem megjönnie? :)

2021. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A tiszta mèhpempő jótèkony hatásairól is nagyon jókat olvastam akinek peteèrèsi problèmái vannak. Szedtem èn is az elejèn csak nekem sajnos más jellegű a problèmám így nem volt eredmènyes. Viszont ha ti mèg nem szedtètek egy próbát megèr :)


Vasárnapra nem várom :)

2021. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

sok jót olvastam a méhpempőről is, de elvileg peteérésem van. majd a hormonvizsgálat többet mond, bár nem bánnám ha már nem is lenne rá szükség :)

2021. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!