Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom nem hajlandó fellelő...

A barátom nem hajlandó fellelőséget vállalni a hibánkért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig is óvszerrel védekeztünk, de most kitalálta hogy ne használjunk és majd ha érzi hogy elmegy kiveszi. Nem nagyon akartam bele menni, de végül mégis bele mentem amit már nagyon bánok. Már egy hete késett, amikor csináltam egy tesztet és pozitív lett. Hatalmas kétségbeesés lett úrrá rajtam, most mi lesz, mit csinálok. Végül elmondtam neki hogy megtörtént a baj, és mondta hogy vetessük el.

Anyáékra nem számíthatok, kb le se szarnak, apám nem is velünk él. Anyának elmondtam, ő is azt mondta hogy vetessem el, de az abortuszra pénzt nem ad. Oké, megkérdeztem a barátomat. Azt mondta hogy ez miattam van, ő nem fizeti ki. Mondtam hogy csak a felét kéne, de nem. Ez az én fellelőségem. Üzeneteimre nem válaszol, telefont nem veszi fel, mindenhol letilott. Nem tudom mit csináljak.


2021. aug. 1. 10:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
28%

8

Pontosan itt olvastam anno valamelyik baromtól. ;)

Amúgy akkor azt nem értem,hogy a putris retek miből fizeti a 6.abortuszát,mikor sír,hogy az otthon lévő 5 purdénak nem futja ételre..( szobatársam volt a nőgyógyon).

Szerencsére nem volt benne részem,csak missed ab volt.

2021. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
75%
A "-putris retek" nyilván vagy munkanélküli, vagy gyesen van, ezekben az esetekben van állami támogatás. Amúgy szerinted neki meg kellett volna tartania a hatodikat? Nem, ne mondd, hogy védekeznie kellett volna, mert ha etelre nem jut neki, fogamzásgátlásra pláne nem.
2021. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj kérdező, de nem kelett volna hagynod, hogy védekezés nélkül csináljátok. Te vagy a nő! Ő férfi, neki nincs vesztenivalója, neked kéne magadra nagyon vigyázni! Arról nem is beszélve, hogy az abortusz szövődményekkel, sőt, akár meddőséggel is járhat még rosszabb esetben! Én egy ilyen hanyag pasit már rég kidobtam volna.
2021. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
97%

Ha el is sikerül vetetni,soha többet a közelébe ne menj ennek a nyomoréknak.

Sőt,amilyen én vagyok még világgá is kiabálnám,hogy mekkora gyökér.Nehogy más ugyan így járjon vele..

2021. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
73%

12

Ezeknek egyet se,nemhogy 6-ot. ;)

De futná védekezni,ha napi 1 doboz bolti cigarettára futotta. De ez már más téma,nem offolok tovább. :)

2021. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
51%

valamiért azt érzem hogy ez egy ilyen nevelési célzatú kamu kérdés annak érdekében, hogy a nők védekezzenek.


ellenkező esetben pedig nagyon sajnálom ha tényleg ilyen barom a pasi, esetleg be lehet ijeszteni, hogy a gyerektartás minden hónapban sokkal drágább lesz, mint egyszer az a huszas (vagy még annyi se)

2021. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
26%
Elsősorban azt gondolom nagy butaságot csináltál. Egy nő akkor hagyjon ilyen ha utána tudja viselni egyedül (vagy család támogatásával) a következményeket. Én személy szerint soha nem dobnék el egy gyermekéletet. Ha kicsit utána olvasgatsz akar ezen az oldali is annyi nő van aki évek óta vágyik az anyaságra...
2021. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
86%

Azt sem tudjuk hány éves,hogy mondhatod neki,hogy ne menjen abortuszra,ha akar?

Semmi szülői segítség,a pasi se segít,mégis mit csináljon?

Ha még otthonról is kidobják emiatt menjen anya otthonba és neveljen gyereket segélyből? Ha iskolás hagyja ott az iskolát vagy ne tanuljon tovább?

Hülyeséget csinált ez tény,de még nagyobb bajba nem szabad keverni senkit.Ha valaki meg akarja tartani a babáját azt érzésből kell,tényleg azért mert akarod.Egy életen át anya leszel,ha egyszer már szültél gyereket.

Nem mindenki kész erre,nem mindenki életébe való még gyermek.Ilyenkor sosem csak magunkat,az elveinket és a saját érzelmeinket kell figyelembe venni.

Hanem mindennek a következményeit is.


Ha úgy érzi,hogy szembe tud menni mindennel,meg tud bírkózni mindennel és ki akarja hordani a babát akkor úgyis ki fogja,ha az egész világ ellenzi is.

De itt most többről van szó.És alighanem nem akarja kihordani,amit egy ilyen helyzetben nem csodálnék.

2021. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
45%
most jön majd az add örökbe maszlag
2021. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
73%

Az sem megoldás.A terhesség megviseli a testet.Ráadásul hogy tudná már kiadni a kezéből miután megszenvedett vele..

Itt a legjobb megoldás az abortusz amire valahonnan össze kell szednie a pénzt.

Akár kérj Facebookon segítséget másoktól.

Lesz aki ott is bele okoskodik,hogy mit kellett volna és mit nem,de legalább meglesz a pénz.És nem teszed tönkre az életed.

Gyereket ÍGY nem lehet vállalni,nézze már valaki azt a szegény gyerek életét is akit ilyen szituációba hoznának világra..

2021. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!