Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom nem hajlandó fellelő...

A barátom nem hajlandó fellelőséget vállalni a hibánkért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig is óvszerrel védekeztünk, de most kitalálta hogy ne használjunk és majd ha érzi hogy elmegy kiveszi. Nem nagyon akartam bele menni, de végül mégis bele mentem amit már nagyon bánok. Már egy hete késett, amikor csináltam egy tesztet és pozitív lett. Hatalmas kétségbeesés lett úrrá rajtam, most mi lesz, mit csinálok. Végül elmondtam neki hogy megtörtént a baj, és mondta hogy vetessük el.

Anyáékra nem számíthatok, kb le se szarnak, apám nem is velünk él. Anyának elmondtam, ő is azt mondta hogy vetessem el, de az abortuszra pénzt nem ad. Oké, megkérdeztem a barátomat. Azt mondta hogy ez miattam van, ő nem fizeti ki. Mondtam hogy csak a felét kéne, de nem. Ez az én fellelőségem. Üzeneteimre nem válaszol, telefont nem veszi fel, mindenhol letilott. Nem tudom mit csináljak.


2021. aug. 1. 10:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
92%

"Már pedig kötelezni sem lehet arra,hogy elvégezze az apaságit,és elég annyit mondania,hogy nem az övé és ebben biztos."


Nos, akkornszives tájékoztatásodra elmondom, a kérdez ő apasafijnpert indít a kedves fiúcska ellen. Ott kötelezik a DNS tesztre és amennyiben ő az apa, ezt a pár százezres költséget- dns teszt és perkoltseg- is megkapja a nyakaba

2021. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
88%
17 évesen besétálsz a gyamhivatalba, közlöd hogy abortuszt akar az és anyád nem akarja fizetni. Majd ők kötelezik rá, nyugi
2021. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem lengesd be a srácnak, hogy mégis úgy döntöttél megtartod és majď, ha a pici megszületett, találkoztok a bíróságon. Rögtön fel fogja ajánlani az abprtusz árát.
2021. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
76%

30as, egyszeru matek, vagy egyszer fizet 30 ezret vagy 18×12×30 ezre000000000t. Ebben nincs zsarolas, pusztan a tenyek, ha nem tudja elvetetni akkor megszuli, es utana tuti fix, h nem fogja orokbe adni. Amugy meg a birosag kotelezni fogja, a dns tesztre is es a fizetesre is. Ez nem bemondasos alapon mukodik.

Amugy meg a fiu szuleinek a helyeben orulnek mint majom a farkanak ennek a megoldasnak. Meg az egeszet is kiperkalnam, csak szabadoljon a csalad a lanytol es a gyerektol.

2021. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
93%
Mondhatod neki, hogy ez most egyszer 30 rugó (nem tudom mennyi, csak írtam), a gyerektartás havi 40-50 lesz. Válasszon.
2021. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
34%
A gyereket megtartanám, és azonnal szakítanék a pasimmal. Majd szépen fizeti a gyerektartást.
2021. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
23%

34!


Egyszerű matek, valóban. Tehát 18×12×30e a fiúnak, vagy 30e a szülőknek. Nem, én mint szülő, nem fizetnék ha így állna elem a kislány. Ez zsarolás. Lehet ezt úgy is felhozni nekik, hogy nem zsarolod őket. De amúgy meg a szülőknek ehhez közük nincs, ez a két gyerek dolga.

Amúgy meg a matekkal haladj egy picit tovább, kérlek, mert a lány oldalát kihagytad. Ugyanis felőle is egyszer 30, vagy minimum 18 évig jóval több, mint havi 30 lesz ám az egyedülálló anyaság.

2021. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
70%

Elsőnél nem kell fizetni?! Ne legyetek már ilyen segghülyék te jó ég..

Kérdező...felelőtlen voltál te is,a pasid egy gyökér, meg kell oldanod akkor egymagad,ennyi

2021. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
91%
Ha 24 éves fizessen a fiú. De a lényegen nem változtat, nincs az a hülye aki egyszer 30 helyett, inkább fizet 18 évig több millát. Kamuzd be neki, hogy megtartod, hidd el egyből fizetni fog.
2021. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
53%

"...nincs az a hülye aki egyszer 30 helyett, inkább fizet 18 évig több millát."


De, elég sok ilyen van, csak épp nem férfi, hanem nő. Csakazértis megtartja a gyereket. Nem havi 30e lesz neki, hidd el. Vele ellenben a férfi simán ki tud bújni antartasdij fizetés alól.

2021. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!