Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom nem hajlandó fellelő...

A barátom nem hajlandó fellelőséget vállalni a hibánkért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig is óvszerrel védekeztünk, de most kitalálta hogy ne használjunk és majd ha érzi hogy elmegy kiveszi. Nem nagyon akartam bele menni, de végül mégis bele mentem amit már nagyon bánok. Már egy hete késett, amikor csináltam egy tesztet és pozitív lett. Hatalmas kétségbeesés lett úrrá rajtam, most mi lesz, mit csinálok. Végül elmondtam neki hogy megtörtént a baj, és mondta hogy vetessük el.

Anyáékra nem számíthatok, kb le se szarnak, apám nem is velünk él. Anyának elmondtam, ő is azt mondta hogy vetessem el, de az abortuszra pénzt nem ad. Oké, megkérdeztem a barátomat. Azt mondta hogy ez miattam van, ő nem fizeti ki. Mondtam hogy csak a felét kéne, de nem. Ez az én fellelőségem. Üzeneteimre nem válaszol, telefont nem veszi fel, mindenhol letilott. Nem tudom mit csináljak.


2021. aug. 1. 10:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
82%
37, igen csak a lány esetében nem csak az anyagi oldal létezik, hanem az érzelmi is, mivel a gyerek vele fog élni, kötődni fog hozzá, szeretni fogja. Még találhat párt maga mellé, szülhet még gyereket, lehet szép élete. A fiúnak csak a rossz jut ebből az egészből, egy gyerek valahol a nagyvilágban, akivel ha tartod tartod, ha nem tartod nem tartod a kapcsolatot, de perkálni kell rendesen. Ha nem tartja majd a gyerekkel a kapcsolatot, normális nőt tuti fix, h nem talál, ha tartja akkor is kevés nő fogadja el, h 2 hetente mehet más kölkét pesztrálni, illetve, h a faszi fizujának egy része is megy a levesbe.
2021. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
93%
Értsd már meg, h nem tud kibújni. A nő bemasírozik a bíróságra, elindítja az eljárást. Megcsinálják a dns tesztet, mindent a férfi nyakába varrnak, perköltség, tesztköltség stb. Utána pedig kötelezik a fizetésre, ha nem fizet, automatikus vonják a fizujából. Illetve terhelik a nevén lévő dolgokra.
2021. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj,hogy mindenki azt hiszi a pasiknak utána rossz.

Tény,hogy fizetni egy kevés tartás díjat (hidd el,hogy nem olyan sok pénz az...) kell,de ennyi.

Ugyan úgy lesznek női,ugyan úgy folytatja az életét mintha mi sem történt volna.

Mialatt a nők megszülnek,gyereket nevelnek,és mellette elmennek dolgozni.


Nagyon könnyű így..

2021. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
18%

41!


Ugyanmár. Millió nő van, aki nem akar gyereket, hidd el találni fog magának normális partnert. Plusz ahogy már írtam, hidd el, nagyon egyszerűen ki tudnak bújni a tartásdíj fizetés alól.

2021. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
33%

"Utána pedig kötelezik a fizetésre, ha nem fizet, automatikus vonják a fizujából. Illetve terhelik a nevén lévő dolgokra."


Millióan dolgoznak feketén, nincs miből levonni. A neven sincs semmi és már meg is van oldva. Egyedülálló anya voltam sokáig, apuka megoldotta hogy egy forintot se fizetett soha, pedig nálunk tervezett gyerekről volt szó.

2021. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
91%
Kiszámoltam, perrel együtt közel 7 milla. Hát nem tudom, szerintem az nem kevés lóvé. És ne gyertek az anya költségeivel, mert neki ott lesz az életében gyerek, amit nem lehet pusztán anyagi oldalról megközelíteni.
2021. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
30%

"És ne gyertek az anya költségeivel, mert neki ott lesz az életében gyerek, amit nem lehet pusztán anyagi oldalról megközelíteni."


Nem bizony. Mert neki ott lesz a nincs végzettsége probléma, az ebből következő nincs, vagy xar munkahelye van, a nem adnak ki neki kisgyereknél albérletet probléma, a ki hozza el az oviból, nincs idom semmire es senki sem segit probléma. Na és akkor még fel se merült, hogy mi van, ha problémás gyerekkel áldja meg az ég. A fiúnak pedi 7 milla lesz -- vagy nem, mert ennél jóval kevesebb és több is lehet- és semmi gond, semmi több. A lánynak 14 milla lesz, vagy több, plusz az összes gond.

2021. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
19%
47. És szerinted a gyerek érzelmileg, a szeretetével nem ad vissza?De belátom, egy vaknak nem lehet elmagyarázni, hogy milyen a piros.
2021. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
64%

48!


Mint írtam, voltam egyedülálló anya. Tudom mit ad a gyerek és mit "vesz el". Tudom, milyen a piros.

De tökmindegy, mert a kérdező nem akarja megtartani, ez az egész kinek kerül több beszélgetés abból indult, higy valaki szerint zsarolni kellene a gyerek megtartásával.

2021. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy miattad van? Teljesen hülye ez a csávó?! Mondd meg neki, ha nem fizeti ki az abortuszt megtartod a babát és 18 évig fog fizetni havi 50-et, mert dns teszttel úgyis kiderül, hogy ő az apa és akkor kötelezik gyerektartásra. Ha nem teljesen hülye kifizeti, ha mégsem akkor mondd meg anyádnak, oké, hogy, nem fizeti ki, majd ittmaradsz a babával a kisszobában, aki egész éjjel bőgni fog pár évig, biztos szeretné hallgatni és nem két fillér felnevelni, csecsemő unokáját csak nem vágja ki az utcára. Valamelyik ki fogja fizetni. A pasit meg soha többet ne fogadd vissza, igazi gyökér. És legyél óvatosabb legközelebb, ne egy ilyen fa.szfejet fogjál ki újra.
2021. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!