Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom nem hajlandó fellelő...

A barátom nem hajlandó fellelőséget vállalni a hibánkért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig is óvszerrel védekeztünk, de most kitalálta hogy ne használjunk és majd ha érzi hogy elmegy kiveszi. Nem nagyon akartam bele menni, de végül mégis bele mentem amit már nagyon bánok. Már egy hete késett, amikor csináltam egy tesztet és pozitív lett. Hatalmas kétségbeesés lett úrrá rajtam, most mi lesz, mit csinálok. Végül elmondtam neki hogy megtörtént a baj, és mondta hogy vetessük el.

Anyáékra nem számíthatok, kb le se szarnak, apám nem is velünk él. Anyának elmondtam, ő is azt mondta hogy vetessem el, de az abortuszra pénzt nem ad. Oké, megkérdeztem a barátomat. Azt mondta hogy ez miattam van, ő nem fizeti ki. Mondtam hogy csak a felét kéne, de nem. Ez az én fellelőségem. Üzeneteimre nem válaszol, telefont nem veszi fel, mindenhol letilott. Nem tudom mit csináljak.


2021. aug. 1. 10:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 49 ezer forint volt az 1. abortuszom kb 2 hete.. kell fizetni érte,nekem se segitett a srac, bar en ki tudtam fizetni mert mar dolgozom..valahogy próbálj meg ennyit összegyüjteni
2021. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
86%
Nagy hülyeséget csináltál. De már megtörtént és nem tudsz változtatnj rajta. Intézd az abortuszt minél előbb
2021. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
92%
A srác szüleinek azért megemlíteném milyen jó fej a kisfiuk. Talán ők tudnak rá hatni ...
2021. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
73%

"Első abortuszért szerintem nem kell fizetni,..."


🤣🤣🤣 ja aztán ha váltasz klubkártyát, minden abortusz után kapsz 10 pontot.

2021. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
93%
Igy van, odamennek a srac szuleihez, es megmondanam kerek perec, hogy vagy kifizetik az abortuszt vagy fizheti a fiuk a gyerektartas egy eleten keresztul.
2021. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
3%

Ezzel a gyerek tartással is hülyeség fenyegetőzni.Ha el sem ismeri,hogy az övé nincs kire fizetnie.

Már pedig kötelezni sem lehet arra,hogy elvégezze az apaságit,és elég annyit mondania,hogy nem az övé és ebben biztos.


Nem élettársak,nem házasok,tehát ezt beszopta.Semmi nincs ami egy apát arra kényszerítene,hogy az el nem ismert gyerekére fizessen.Mert ugyan így simán meg is vádolhatnánk teljesen ismeretleneket is az apasággal akiket szintén kényszer szerűen kellene apasági vizsgálatra küldeni.

2021. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:

Nem tudnak, már beszéltem velük. Az volt a válaszuk hogy ők ezt a kapcsolatot mindig is ellenezték, oldjam meg magam. Mi anyával jó anyagi körülmények között élünk, de semmi anyai gondoskodás nincs benne és azonkívül hogy oké nem tesz ki az utcára de nem foglalkozik velem.

A barátomat meg nem igazán érdekli, szerinte én vagyok a hibás és önző leszek ha meg merem tartani. Pedig ő beszélt rá hogy óvszer nélkül, amiben én is hibás vagyok mert hagytam. De az ő véréről is van szó, képtelen vagyok elhinni hogy most ez történt. Úgy érzem át lettem verve. Azt még megértem hogy nem áll készen erre, mert még fiatalok vagyunk, de az, hogy annyival letudja hogy miattam van hát oldjam meg én. Megpróbálok apától segítséget kérni, igaz kifog akadni de rendesen fizeti a gyerektartást miután elváltak anyától és jó kapcsolatom van vele.

17 éves vagyok, mert valaki kérdezte. Barátom akit már lassan exnek fogok hívni 23

2021. aug. 1. 11:40
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezd meg apukad akkor hátha segít
2021. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%
40-50.000 Ft közt van az abortusz.
2021. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
23%

"Igy van, odamennek a srac szuleihez, es megmondanam kerek perec, hogy vagy kifizetik az abortuszt vagy fizheti a fiuk a gyerektartas egy eleten keresztul."


Mondjuk erre az én válaszom az lenne, hogy a gyerekem azt a havi 30ezret majd kigazdálkodja 18 évig, ellenben neked kell majd egy életen át gondozni meg ellatni a gyereket egyedül.

Kimondottan xarul viselem a zsarolást.

2021. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!