Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom nem hajlandó fellelő...

A barátom nem hajlandó fellelőséget vállalni a hibánkért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig is óvszerrel védekeztünk, de most kitalálta hogy ne használjunk és majd ha érzi hogy elmegy kiveszi. Nem nagyon akartam bele menni, de végül mégis bele mentem amit már nagyon bánok. Már egy hete késett, amikor csináltam egy tesztet és pozitív lett. Hatalmas kétségbeesés lett úrrá rajtam, most mi lesz, mit csinálok. Végül elmondtam neki hogy megtörtént a baj, és mondta hogy vetessük el.

Anyáékra nem számíthatok, kb le se szarnak, apám nem is velünk él. Anyának elmondtam, ő is azt mondta hogy vetessem el, de az abortuszra pénzt nem ad. Oké, megkérdeztem a barátomat. Azt mondta hogy ez miattam van, ő nem fizeti ki. Mondtam hogy csak a felét kéne, de nem. Ez az én fellelőségem. Üzeneteimre nem válaszol, telefont nem veszi fel, mindenhol letilott. Nem tudom mit csináljak.


2021. aug. 1. 10:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 AlexandraL22 ***** válasza:
16%
Bocsi hogy közbe szòlok (Szlovàkiàbol vagyok), itt az abortusz 122.500FTnak megfelelö összeg (350€). Bocsi de ha gond kifizetni 20ezret akkor miböl nevelnéd fel?
2021. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó! 40ezer az abortusz. Nem mindenki tudja sajnos kifizetni hirtelen zsebből. Sajnos sokan hónapról hónapra élnek.
2021. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

ma 19:33!


Szó nem volt arról, hogy fel akarná nevelni. Arra keresi a megoldást, hogy el tudja vetetni.

2021. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
55%
Kedves kerdezo,elerted a celod! (Jo sok valasz,vuta gerjesztese,stb.) Emberek,ez egy kamukerdes. :)
2021. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
87%

Ha nincs pénze és senki nem segít, akkor meg kell szülnie a gyereket, mert magából nem tudja kiszedni.

Ha ezt a helyzetet és a következményeket felvázolja az anyjának és a csávónak, az nem zsarolás... odamegy és elmondja mivel jár ha nem tudja elvetetni a gyereket. Ez nem zsarolás, hanem max figyelemfelhívás egy problémára.

Zsarolás az lenne, ha lenne pénze, de azt mondaná, hogy megtartom a gyereket ha nem fizetitek ki.

De itt nem ez a helyzet, hanem az, hogy ha senki nem segít, akkor mindenki megszívja.

(azt nem tudom h a gyámügy tényleg kötelezheti-e a szülőket az összeg kifizetésére, ezt érdemes lenne kideríteni, mert akkor ez lesz a megoldás)

2021. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
87%
A gyámügyet nem javaslom. Mire ők végiggondolják az esetet, addigra háromszor is megszületik az a gyerek.
2021. aug. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meg3gyszer leirom: besétál a gyamhivatalba és elregéli, hogy terhes, abortuszt akar, de az anyja nem akarja kifizetni. A gyámhivatal kötelezni fogja az anyát rá. Probléma megoldva.
2021. aug. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
85%
Csaladsegito amugy? Esetleg.
2021. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!