Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú sikertelen próbálkozáso...

Hosszú sikertelen próbálkozáson, lombikprogramon túl, van e esélye hogy egy házasság túléli a gyermektelenséget?

Figyelt kérdés
Ha a pár férfitagja egészséges, akkor van e esély arra, hogy együtt marad a feleségével hosszú távon, életük végéig. Vagy előbb-utóbb kilép a férfi ebből a házasságból? Mi a véleménytek, csak őszintén?
2010. aug. 28. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kedves kérdező!Titokban én is ettöl rettegek, nem merem mondani a férjemnek nehogy eszébe jusson, ha magátol nem jutott el odáig. Mi 2 éve próbálkozunk, velem van baj, már járunk lombikra. Sok sikert nektek, ja és 32 évesek vagyunk.
2010. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Te elhagynád őt, ha vele lenne valami gond? elég magadnak válaszolni. és nem zrikálásból írtam, jól tudom milyen érzés.
2010. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeret az a férfi, akkor kitart melletted jóban-rosszban.

Mi is tul vagyunk már 4 inszemen 2 sikertelen lombikon és még mindig együtt vagyunk, mert ugy választottuk anno egymást, hogy jóban-rosszban és higyj benne, hogy a csoda minket is el fog érni:))

Drukk, hogy mielőbb sikerüljön a baba kitartás+++++++++++++++++++++++++++++++

2010. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!