Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire sürgős ezzel orvoshoz...

Mennyire sürgős ezzel orvoshoz rohannom?

Figyelt kérdés
Naptár szerint holnap tölteném a terhesség 7. hetét. Tegnap délután szereztem is ma 15 órára időpontot magánrendelőbe. Viszont az este a toalett utáni törlésnél észrevettem egy kis rózsaszín elszíneződést a papíron. Ma reggelre már egy enyhe vérzés volt, szintén csak a papíron. Szerintetek várjak délutánig, vagy menjek be még délelőtt a területileg illetékes dokihoz és nézessem meg magam?

2021. szept. 22. 06:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%
a 7 hetes terhessegnel sajnos meg barmi lehet, a kerdezo elete meg ezek alapjan nincs veszelyben. innentol kezdve leginkabb vermerseklet kerdese hogy valaki azonnal megy e orvoshoz, vagy kivarja a delutant.
2021. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
56%
Amennyiben azért vérzik, mert méhenkívüli, akkor igenis veszélyben van (nekem is volt gyanú, azt mondták, ha vérezni kezdek, azonnal ügyelet, mindegy mikor). Ugyanígy, ha pl. progeszteron hiány vagy hematóma miatt vérzik, akkor a baba sok esetben menthető, de ha nem megy orvoshoz, akkor lehet nagyobb probléma. Nem lát senki bele a testébe, gyakorin keresztül meg pláne nem, hogy itt tippelgessünk…
2021. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
41%

Ha egy baba meg akar maradni, megmarad. Ha nem akar, akkor akár fejen is állhat az ember... az, hogy azonnal futkározik vele a dokihoz, semmit nem fog javítani a helyzeten. Más orszagokban, fejlettebbekben pl progreszteront sem adnak. Csak itthon divat ez, hogy jóvanazúgy, szedd azt rendbejössz...


És terhesseg alatt a vérzés igenis gyakran előfordul. Elég bugyuta kijelentés, hogy soha nem jelent jót. De rosszat sem...


Terhesseg alatt a vérbő ottlenn minden. Elég egy óvatlan mozdulat, pattan a hajszálér és kész is a vérzés. Minden baj nélkül...

2021. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
70%

Ha gyakorlod az értő olvasást, ott írtam, hogy gyakori, de ettől függetlenül nem normális. Teljesen problémamentes terhességnél nem lép fel vérzés semmilyen ok miatt. Ergo, ha vérzik, azt valami kiváltja. És ilyen esetben mindig ellenőrizendő, hogy honnan jön a vérzés, mi okozza. De úgy látom, nektek magyarázni sem érdekes, ha téged nem érdekel a babád élete, akkor egészségedre. 😃 Engem megnyugtat a tudat, hogy a gyerekemnek felelős anyukája van, aki vérzés esetén nem úgy fogja fel, hogy semmi gond, max meghal a magzat.


Ki is lépek innen, minden jót kérdező!

2021. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
48%

Ha értően olvasnál, nem.azt írtuk, hogy egyáltalán ne menjen orvoshoz...

Ha hiszed, ha nem, en is minden ilyen alkalommal bementem, meg ha tudtam is hogy felesleges.


Itt azon van a hangsúly, hogy felesleges reggel futkároznia, amikor délután amugy is megy...


Nem azon a pár óran fog múlani semmi....

De sértődj be, mert nem.tudod értelmezni a leírtakat 🤦‍♀️

2021. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk pl azon a pár órán múlt pl de mindegy..
2021. szept. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
39%
Mindjárt gondoltuk 🤦‍♀️
2021. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
32%
Ismételten kérdezném, hogy belelátsz-e a kérdezőbe, hogy tudd, hogy nem azon a pár órán múlik? De mindegy, nem tudtam, hogy itt távröntgenlátású emberek is vannak. 😃
2021. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%

Azt, hogy pár órán múlt, nem én írtam, szóval remélem jó érzés beleállni valakibe, aki elveszítette a kisbabáját.

Igazán jó ember, empatikus lehetsz.

2021. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%

Édes istenem ez az oldal... Nők... Elvileg extra empátiával megáldva...

Miért nem lehet egyszerűen csak kimondani, hogy ez mindenkinek az egyéni belátása szerint kell, hogy működjön (mindenki a saját sorsáért felelős) és őszintén szorítani, hogy ne legyen a kérdezőnél semmi baj?

Várjuk az infót kérdező, hogy minden rendben van-e.

2021. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!