Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire sürgős ezzel orvoshoz...

Mennyire sürgős ezzel orvoshoz rohannom?

Figyelt kérdés
Naptár szerint holnap tölteném a terhesség 7. hetét. Tegnap délután szereztem is ma 15 órára időpontot magánrendelőbe. Viszont az este a toalett utáni törlésnél észrevettem egy kis rózsaszín elszíneződést a papíron. Ma reggelre már egy enyhe vérzés volt, szintén csak a papíron. Szerintetek várjak délutánig, vagy menjek be még délelőtt a területileg illetékes dokihoz és nézessem meg magam?

2021. szept. 22. 06:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítő szándékát. Marad az izgulás 15 óráig, mert a helyi nődoki szabadságon van, az egyetlen magánrendelőben pedig a legkorábbi időpont az október 14...

Szóval most pihenek délutánig és próbálom lefoglalni magam.

Mindenképp jelentkezem majd a fejleményekkel, hátha később másnak hasznára válik az én tapasztalatom.

2021. szept. 22. 10:42
 22/29 anonim ***** válasza:
Legjobbakat! <3
2021. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Most jövök a dokitól, a diagnózis: fenyegető vetélés.

Pihenésre ítéltek és kaptam progeszteronpótlást hüvelykúp formájában. 3 hét múlva kell kontrollra. Egyelőre élő terhesség van, méretei a korának megfelelők és már látni lehetett a pici szívét :-) Tudom, hogy ez még sajnos bármerre alakulhat, de most egy picit megnyugodtam, a "fenyegető" vetélés a doki szerint még nem veszett ügy.

Még egyszer köszönöm szépen, hogy igyekeztetek segíteni a válaszaitokkal!

2021. szept. 22. 16:04
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok, hogy minden rendben legyen :)
2021. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Nyugodj meg, nekem, amikor a rákszűrés miatt véreztem, akkor is azt írták rá, hogy “fenyegető vetélés”. Ha bármilyen vérzéssel vagy problémával mész be terhesen, akkor ezt írják fel diagnózisnak, mert valamit muszáj írniuk, azt nem írhatják, hogy minden rendben a kórházi lapra diagként. Úgyhogy ez egyáltalán nem jelenti, hogy nagy baj lenne. Persze még bármi lehet a kimenetele, de emiatt legalább ne aggódj pluszban. Minden jót nektek! 🤍

2021. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :-)

Annyira hálás vagyok nektek a válaszaitokért! 🤍

Olyan nehéz, hiszen még csak mi tudjuk a párommal, senkinek sem mondtuk el - így tanácsot sem tudok mástól kérni, mint az internet névtelen népétől. :-) És tényleg olyan jó, hogy mindenki segíteni akar.

2021. szept. 22. 17:18
 27/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mindannyian átérezzük, ezért vagyunk itt. :)

Nem vernénk nagy dobra, de olyan jó valakivel mégis megosztani, tanácsot kérni, együtt szurkolni...

Pihenj sokat és minden rendben lesz! Szurkolok!

2021. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Minden ok kérdező?
2021. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Igen, egyelőre rendben vagyok, ha minden igaz. Használom a gyógyszert és szigorúan betartom a pihenést - bár ez lassan kezd nagyon nehézzé válni, mert egyébként elég pörgős volt az életvitelem.

12-én megyek a következő vizsgálatra, remélem mindent rendben találnak majd.

2021. okt. 4. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!