Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme 9dpon tesztelni?

Van értelme 9dpon tesztelni?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom....korai de van egy rahedli tesztem ami hamarosan lejár mert esélyem sem volt felhasználni mert mindig korábban jött meg mint amikorra vártam. és eddig sosem teszteltem még ilyen “hamar”. Van akinek mutatta? Vagy megint várjak...?

2021. okt. 5. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha lejar és jövő hónapban vagy pár hónap múlva használod el sztem akkor sem lesz rossz teszt. Én egy 1 éve lejártat találtam a fiókban. Negatív lett, nem voltam terhes 😁 én 10.dpon csináltam mert elotte este elkezdtem görcsölni és barnázni. Ha pozitív lett volna akkor másnap bemegyek az ügyeletre akár egy progeszteron miatt. Ha te úgy érzed tesztelj holnap reggel. De mint korábban írták 25-ös teszttel totál felesleges. A 10-es még talán esetleg mutat valamit de készpénznek ilyenkor még nem lehet venni.
2021. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Ma írtam ki!tudom még bármi is lehet!

2021. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
67%
4es nyilván hazudok 😂😂😂😂 hajszál pontos ovuval 8 dpo reggel 10es teszt simán pozitív lett.. Mondjuk nem nagyon érdekel mások véleménye, az én gyerekem nem az övék 😍
2021. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:

12es! Aztaaaaaa gratula😍😁 szép pozitív.


13as én elhiszem!

2021. okt. 5. 19:04
 15/62 anonim ***** válasza:

12 vagyok

Köszi de ez simán lehet egy kémiai v bármi.

Pusztán utolsó tesztem volt és el akartam lőni mert hát úgyse vagyok terhes.

Én most ezt még negatívnak érzem de remélem jövőhéten már pozitívan látom már amikor meg kellett volna jönnie!

De ez tényleg dpo 8 második vizeletes teszt! (Facelle 10)

2021. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdező 🙃 gratulálok neked is 12es, nahát nem ufók vagyunk akik 8 dpo pozitívat teszteltek😂
2021. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:

12 vagyok

Ááá tuti kamu!🤣

2021. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 4 terhességem is volt és mutatta 9dpo n ovutesztet használtam, az ovu biztos.

Akik azt mondják, hogy nem lehet, annak csak annyit hogy, de.

A beágyazódás elkezdődhet már 7dpon és akkor már megjelenik a hcg a szervezetben , olyankor lassan emelkedik, de ahogy befejeződik a beágyazódás rohamosan nő.

Nem a 60 évvel ezelőtti tanulmányokat kéne olvasni.

2021. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
50%

dpo 9 negatív! Nem vagyok csalódott

Valami oka van h nem ágyazódott be rendesen!

Talán majd legközelebb

De a 8on ott volt a csík!

12 voltam

2021. okt. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:

Szia 12es😊

Negatív? Az hogy lehet??? A tegnapi amit megmutattál olyan szép pozitív volt hogy én a nyakam rátettem volna arra hogy állapotos vagy. Nem csinálsz újat? Egy másik fajta tesztet? Azért ne adjuk már fel ilyen hamar,kell egy másik teszt.

Óhh én most elszomorodtam tényleg🙁

2021. okt. 6. 07:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!