Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme 9dpon tesztelni?

Van értelme 9dpon tesztelni?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom....korai de van egy rahedli tesztem ami hamarosan lejár mert esélyem sem volt felhasználni mert mindig korábban jött meg mint amikorra vártam. és eddig sosem teszteltem még ilyen “hamar”. Van akinek mutatta? Vagy megint várjak...?

2021. okt. 5. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%

Szia én vagyok a 8 dpos akinek másnap negatív lett.


Ez gyakran száradási csíkos és rózsaszín.

Kívánom h legyen ott de holnap ismetélj h erősebb legyen.

Nálam azóta is negatív semmi pms tünetem nincs a szokottból.a hasam puffadt folyamatosan és a hőm mintha trifazisos lenne🤣🤣🤣de a tesztek negatívak. 2-3nap múlva fog megjönni.

2021. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:

Azonnal látható volt a csík és most is látszik rajta,de azért még tesztelni fogok mert ez nem ezer százalék😁

Veszek egy digitálisat mert nincs türelmem a teszteket skubizni meg vizsgáltatni. Az majd “megmondja” hogy mi a helyzet

2021. okt. 7. 13:14
 33/62 anonim ***** válasza:

A digitális a legjobb,igaz hogy drága nagyon de amennyit elkölt az ember tesztekre ugyanott van.

Drukkolok! Majd írd meg mi lett

2021. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:

A Sipo patika oldalán most 2129.-Ft és ingyenes a szállitás is. Olcsóbb mint a Rossmannban és a dm-ben.

Ha megcsináltam majd megírom az eredményt.

2021. okt. 7. 13:30
 35/62 anonim ***** válasza:

Köszi az infót akkor én is rendelek!

Írd majd meg hogy mit mutatott a teszt.

2021. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
Szia!Sok sikert mindenkinek!Teszt helyett jobban járnátok egy hcg vérvétellel és az biztos volna.Nem kéne ennyi pénzt és ideget rászánni a dologra.Én megértem mert hasonló cipőben járok mint ti de a vérvétel minden kétséget kizár és utána nyugisabbak vagytok mert tudjátok hogy mi a helyzet.3-4000 Ft egy ilyen vérvétel
2021. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
Ezt háziorvosnál kell intézni kedves utolsó?
2021. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:

Nem.Google-Hcg vérvétel-beírod a várost ahol élsz ennyi

Tehát Budapest Hcg vérvétel például és bead egy csomó helyet ahol megcsinálják

Ilyenre beutalót háziorvos nem tud adni

2021. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
Köszönöm a segítséget,
2021. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
De ha van nő gyogyid ő tud ingyen
2021. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!