Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme 9dpon tesztelni?

Van értelme 9dpon tesztelni?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom....korai de van egy rahedli tesztem ami hamarosan lejár mert esélyem sem volt felhasználni mert mindig korábban jött meg mint amikorra vártam. és eddig sosem teszteltem még ilyen “hamar”. Van akinek mutatta? Vagy megint várjak...?

2021. okt. 5. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:

Ez van!

Valószínű h nem tudott beagyazódni. Nem az első eset!

Ezért írtam h ez nekem így is negatív.

Csinálhatok még bármennyit úgy is negatív lesz!

Ez egy ilyen hónap!

Nekem is megdöbbentő volt a 8.dik naphoz képest!

2021. okt. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom!

Én nem merek tesztelni,mert már elkezdtem görcsölni es a mell fájdalom is megvan ahogy szokott.

Elengedtem ezt a hónapot is.

2021. okt. 6. 07:36
 23/62 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlen engedném el, attól,hogy görcsölsz, és fáj a melled. Nekem is fájt, görcsöltem is, pomt ahogy mindig, mégsem jött meg. :)

Én nagyon szorítok, így ismeretlenül is!

2021. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Na csináltam 2őt is,az egyik OneStep extra halvány,a másik David teszt full negatív. Van még egy clearblue tesztem azt reggel még megcsinálom,és egy rahedli onestep de ezt annyira nem ismerem.
2021. okt. 6. 10:28
 25/62 anonim ***** válasza:
Teszteltél kérdező?
2021. okt. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
Igen Onestep tesztet csináltam az halvány pozitív,de sok rosszat olvastam róla ezért inkább kidobtam mindet és veszek ma Predit. Megírom majd mi lett az eredmény
2021. okt. 7. 07:43
 27/62 Edinasz válasza:
83%
Szerintem mindenki maga dönti el mikor tesztel. Ezért senkit nem kellene bántani. Én is korán tesztelő vagyok. 8dpon (és igen, akkor volt ovu, mert ovu teszttel néztem, ráadásul clearblue nem gagyi) igen, nagyon szemmeresztosen, de a 10es gagyi netes teszt mutatta. Sok sikert mindenkinek!12 hetes kismama.😊
2021. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
A predi pozitív lett! El sem hiszem🥰
2021. okt. 7. 11:51
 29/62 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Megmutatod?
2021. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:
2021. okt. 7. 12:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!