Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1,5 hete késik, 2 negatív...

1,5 hete késik, 2 negatív teszt, pici vérzés. Pco-val lehet baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem a pco miatt eléggé váltakozó a menzeszem de ha az elmúlt hónapokat tekintjük 12. és 16. körül jött meg mindig. A párommal legutoljára 10.én voltunk együtt, megszakításos módszerrel “védekezünk” mert nincs középpontba a baba téma, viszont örülnénk neki ha összejönne. Csináltam 2 tesztet is mindkettő negatív. 21.én volt nagyon kevés vérzésem (pár csepp) és fájdalomra is olyan volt mintha megjött volna, viszont másnap semmi. Azóta szintén semmi, néha fájdogál a hasam mintha meg akarna jönni és 12.e óta nagyon be vagyok vizesedve (több is vagyok pár Kg-al) ami nálam tipikus előjele a mensinek. Arra gondoltam hogy lehet pont 10.én jött össze a baba és azért nem mutatta ki még a teszt. Mit gondoltok?
2021. okt. 24. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy terhes, a 4 nap csúszás bárkinél normális, neked már 8 napja késik. A teszt kimutatná.
2021. okt. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Azt, hogy ne reménykedj. PCOS-el nagyon kicsi az esélye, hogy teherbe ess.


A késő, vagy gyenge mestruáció betudható magának a betegségnek.


Rgy hét múlva csinálj tesztet, de sok reményt ne fűzz hozzá.


Nekem exemmel 10 év alatt sem jött össze, és egyetlen egyszer sem védekeztünk.


Ne haragudj ha elkeseítelek, természetesen vannak kivételek, de pl nagyban javít a helyzeten ha nem vagy elhízva, és orvosi segítséget is kérsz.

2021. okt. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagy terhes. Véreztél, teszt negatív.
2021. okt. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Pcoval sem lehetetlen. De minden PCOs más. Valakinek egyből összejön, valakinek a 3as-4es kezeléssel jön össze, valakinek kicsit nagyobb segítséggel. Ne add fel!


Én sose gondoltam, hogy valaha lehet gyermekem segítség nélkül. Én közvetlen a menstruációm utáni napon lettem várandós. Egy csoda, de mégis megtörtént :) PCO és IR mellett

2021. okt. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2021. okt. 24. 16:51
 6/6 anonim válasza:

Pcos-em van 18 eves korom ota es enyhe pajzsmirigy alulmukodes. Nem volt menzeszem igy fogamzasgatlot irtak fel nekem 24 eveskoromig szedtem kb.

21 evesen teherbe estem raadasul fogamzasgatlo melett.. (sajnos o nem maradhatott)

24 evesen abba hagytam a gyogyszert vissza tertek a menzesz problemak 6-7 honapig hol volt hol nem volt de teherbe estem. Par hetes lehetett a magzat es elveteltem. Majd ezek utan elhataroztam magam helyre teszem magam. Mehpempo 2 kura d,folsav, b6 vitamin egeszseges taplalkozas, sport es veteles utan 5 honapra teherbe estem most van egy 7 honapos babam. Semmi se lehetetlen csak akarni kell

2021. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!