Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik napokban nemvárják,...

Akik napokban nemvárják, mikor készítetek tesztet?

Figyelt kérdés

Ma/holnap nemvárom. elvileg 14 dpo-n vagyok ma, legalábbis a hőgörbém és a testem jelzései szerint így gondolom.

A hőm még fenn van (ébredési 36,9) ami számomra biztató jel.

Nekem általában mensi napján esik le hirtelen.

Érdekességek voltak a ciklus vége felé, például nagyon erős mellérzékenység, nemigen tapasztaltam ilyesmit, főleg hogy eltartott egy hétig, mostanra enyhült. Tudom, ilyenkor mindenre extrán figyelünk, lehet semmi jelentősége, de nekem egyelőre reménykeltő ez is.

Sajnos jellemző rám, hogy korán tesztelek, ezért nem tároztam be, de persze találtam itthon egy exepil tesztet és ellőttem 11 dpo-n... (Tudom, mekkora hülyeség volt, 25-ös teszt szinte kizárt, hogy ilyen korán mutasson valamit.) Érdekes volt, hogy valamit láttam rajta, nagyon halványan, szinte forgatni kellett hozzá, lehet csak a reagens helye volt...

Holnap viszont tesztelek újra.

11 hónapja várunk babára...



2021. nov. 1. 11:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%

Akik a napokban nem várják, egy része már tesztelt, masik resze ez után fog, illetve egy harmadik részének meg fog jönni, miután tesztelt vagy mielőtt a tesztig eljutna.



Engedély kell, vagy csak jóváhagyás?

Jó, holnap tesztelj újra.

2021. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Köszönöm szépen a rendkívül hasznos válaszodat. Kinek mi kell, a napi boldogsághoz. Van akinek a kellemetlenkedés...


Olyan sorstársakat várok, akik szintén nagyon várják a babát és már tűkön ülnek a hónap végén.

Csak mert érdekel mások tapasztalata és várni is könnyebb együtt. :)

2021. nov. 1. 11:57
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 11 dpo már bőven mutatta a 25os is de minden szervezet más
2021. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ilyen volt a 10 es és a 25ös

2021. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


11 dpo 25os

2021. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

Biztos könnyebb együtt várni valakivel, akinek még a keresztnevét sem lehet tudni és nem lehet 2 válaszát összekapcsolni, mert beazonosíthatatlan.

Persze a gyakori kérdések és a "dumcsizzunk mert uncsizok" között is van különbség, csak kell egy szint ezt megérteni. Ott van ezer fórum, fb csoport, stb, de a gyakori kérdéseket kell ki nem várja hülyeségekkel szennyezni, mikor pár éve még ez egy hasznos oldal volt...

Jelentettem is a kérdést, remélem kikerül legalább a kategóriából, és oda kerül, ahova való, az ismerkedés csevegés rovatba...

2021. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De szép pozitív, gratulálok!

Sajnos nem fotóztam le az enyémet, meg sem tartottam, elkönyveltem negatívnak. Talán a zöld színű teszten lévő második vonalhoz hasonlított még egy picit haloványabban.

2021. nov. 1. 12:22
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Reméljük szebb lett a napod hogy jelenthetted a kérdést!
2021. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Hú 6-os, veled tényleg nincs rendben valami! Hogy lehet valaki ilyen gonosz! Sosem fogom megérteni miért olvasgat az ilyen egy ilyen helyen. Ebben éli ki a boldogságát? Undorító!
2021. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
9es,gondolom nincs gyereke és itt éli ki a frusztrációjat... Nagyon gáz
2021. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!