Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik napokban nemvárják,...

Akik napokban nemvárják, mikor készítetek tesztet?

Figyelt kérdés

Ma/holnap nemvárom. elvileg 14 dpo-n vagyok ma, legalábbis a hőgörbém és a testem jelzései szerint így gondolom.

A hőm még fenn van (ébredési 36,9) ami számomra biztató jel.

Nekem általában mensi napján esik le hirtelen.

Érdekességek voltak a ciklus vége felé, például nagyon erős mellérzékenység, nemigen tapasztaltam ilyesmit, főleg hogy eltartott egy hétig, mostanra enyhült. Tudom, ilyenkor mindenre extrán figyelünk, lehet semmi jelentősége, de nekem egyelőre reménykeltő ez is.

Sajnos jellemző rám, hogy korán tesztelek, ezért nem tároztam be, de persze találtam itthon egy exepil tesztet és ellőttem 11 dpo-n... (Tudom, mekkora hülyeség volt, 25-ös teszt szinte kizárt, hogy ilyen korán mutasson valamit.) Érdekes volt, hogy valamit láttam rajta, nagyon halványan, szinte forgatni kellett hozzá, lehet csak a reagens helye volt...

Holnap viszont tesztelek újra.

11 hónapja várunk babára...



2021. nov. 1. 11:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
62%
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy ha szerinted ezen kérdések egyike sem ide tartozik, amiket felsoroltál 13#, akkor mégis milyen kérdést lehet itt feltenni? Mert valljuk be ennyi erővel minden mást is meg lehet beszélni más fórumokon, orvosokkal, védőnővel, facebookon, a családban, meg kinek hol. Tehát semmi értelme az oldalnak. :)
2021. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!