Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik napokban nemvárják,...

Akik napokban nemvárják, mikor készítetek tesztet?

Figyelt kérdés

Ma/holnap nemvárom. elvileg 14 dpo-n vagyok ma, legalábbis a hőgörbém és a testem jelzései szerint így gondolom.

A hőm még fenn van (ébredési 36,9) ami számomra biztató jel.

Nekem általában mensi napján esik le hirtelen.

Érdekességek voltak a ciklus vége felé, például nagyon erős mellérzékenység, nemigen tapasztaltam ilyesmit, főleg hogy eltartott egy hétig, mostanra enyhült. Tudom, ilyenkor mindenre extrán figyelünk, lehet semmi jelentősége, de nekem egyelőre reménykeltő ez is.

Sajnos jellemző rám, hogy korán tesztelek, ezért nem tároztam be, de persze találtam itthon egy exepil tesztet és ellőttem 11 dpo-n... (Tudom, mekkora hülyeség volt, 25-ös teszt szinte kizárt, hogy ilyen korán mutasson valamit.) Érdekes volt, hogy valamit láttam rajta, nagyon halványan, szinte forgatni kellett hozzá, lehet csak a reagens helye volt...

Holnap viszont tesztelek újra.

11 hónapja várunk babára...



2021. nov. 1. 11:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Én sem szoktam kommentelni az ilyen kérdésekhez már, mert más szakaszban tartunk (már várandós vagyok) és nyilván így teljesen más szemmel olvasom ezeket a kérdéseket. Viszont amikor mégcsak vártuk tudom milyen jó érzés volt együtt örülni egymás sikereinek. Sajnálom, hogy ilyen korlátoltak sokan, hogy egy fórum jellegű oldalon már fel sem lehet vetni szinte semmit, mert rögtön letorkollják az embert.
2021. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

6-os milyen gonosz ember vagy!!! Tudod, nekem nem ártasz vele. Törlik a kérdésem, kapok egy figyelmeztetést a semmiért, úgy hogy szabályt nem vétettem.

Viszont te ártasz magadnak folyamatosan. Mert az a negatív energia amit kiadsz magadból, bizony visszaszáll hozzád!

2021. nov. 1. 13:58
 13/21 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagyok gonosz, csak nehezen viselem a hülyeséget.

De, lapozzatok csak oda a kategória legelső oldalához.

Ilyen kérdések vannak, hogy lehet-e terhesen szaunázni, meg hogy árt-e a gyakori ultrahang, nem ilyenek, hogy lehetek-e terhes ha védekezés nélkül d.gtam meg hogy ki mikor tesztel ovuláció előtt már...

Mindennek megvan maga helye, és az együtt izgulásnak nem ez a helye. Vannak erre fórumok, itt meg az ember ezeket a kérdéseket kerülgeti.

(Nem véletlen vagyok 81%os, gondolhatjátok, hogy nem az ilyen lepontozásoknak köszönhetően, hanem ha tudok segítek, de ezek a kérdések NEM IDE VALÓAK....)

Aki szerint ez gonoszság, az szerintem elfogult, egy , kettő, attól még soha senki nem sikerült hogy együtt kommentelgetett másokkal. Sőt, a gondolatok elterelése segít. Még soha egy kérdésnél nem láttam, hogy aki ilyen kérdést irt ki, végül pozitívat tesztelt.


Picit olyan ez, mint biciklistát kerülgetni az autópályán, egyszer valakinek szólni kell neki, mielőtt elütik 😉

2021. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%

Sajnálom, hogy ilyen korlátoltak sokan, hogy egy fórum jellegű oldalon már fel sem lehet vetni szinte semmit, mert rögtön letorkollják az embert.


Ez.nem.egy.forum.jellegű.oldal.

Az.a.hoxa.

2021. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

13 de mi a picsának nyitod meg az ilyen kérdést? Kerüld ki!

Ugye a biciglist sem ütöd el, ha rossz helyen van?

2021. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%

15

De mi a pcsának itt kell fórumozni?

Miért kell kerülgetni? Meg ha még 1-1 lenne, de minden 5.

A biciklist meg persze nem ütöm el, de felhívom a Közutat, hogy csinaljanak vele valamit. 😉

2021. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Szia! xepil egy nagyon jo teszt, de a reagens helye az mindig lathato, ugyhogy még varj a tesztelessel. (konnyu mondani, tudom....) 😆. En nem most varom, elvileg holnaputan lesz ovum. Mi gyurunk egy kislanyra, mert mar van egy fiunk. Nekem mikor pozitiv lett a teszt (az is xepil volt) azthiszem nemvart napjan ugyan olyan eros volt mindket csik. Sajnos en elotte nem teszteltem, siman megjon erzesem volt mar par napja. Szoritok.
2021. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

13-as válaszoló. Olvasd el a kérdést és értelmezd. Tapasztalatok is érdekeltek. Olvasd el a kérdés alatti leírást. szerinted csak üres fecsegés az egész? Képzeld, abban a helyzetben vagyok, hogy 11 hónap sikertelenség után, korom, alapbetegségem miatt, hamarosan mehetek meddőségi vizsgálatokra.

Az, hogy jól esik sorstársakkal beszélgetni, az egy plusz információ volt a kérdés mellé.

Sajnállak, amiért építő jellegű dologgal nem tudod kitölteni az idődet és úgy kapcsolódsz ki, hogy ok nélkül belekötsz másokba. Nyilván megvan a mögöttes frusztráció, inkább azzal foglalkoznál. Részemről viszlát!!!

2021. nov. 1. 16:40
 19/21 A kérdező kommentje:

17-es válaszoló, köszönöm! Akkor valószínűleg a reagens helye lehetett...


Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön, amit szeretnétek. :)


13-as válaszoló miatt elköszönök. Nem azért, mert igaza lenne, továbbra is úgy gondolom, ahogy fentebb leírtam. Azért ha szétnézünk, akad bőven a kérdésemnél furcsább itt a teherbeesés címszó alatt is, de soha, eszembe sem jutott volna bántanin a kérdezőt. Ez a kérdés átlagos szerintem.

Viszont, hogy ilyen "kedves" emberek is vannak közöttünk, hát én inkább nem írok többet magamról. Elég nehéz helyzetben vagyok, nagyon várok valamit, utolsó pillanatokban vagyok, hogy ez természetes úton sikerüljön. Érdekeltek volna további tapasztalatok, kíváncsi voltam, válaszolók között lesznek-e, akiknek most sikerül és ha talán nekem is, akkor lehet megkérdeztem volna tőlük még számomra hasznos dolgokat. Viszont így, hogy itt ilyen bárdolatlan (direkt nem írtam a bunkót) kötekedők is olvasgatnak, teljesen elvette a kedvemet.

Kedves 13-as, rólam már leszállhatsz, jó kötekedést kívánok, találsz még itt kérdést, fordítsd csak erre továbbra is az idődet, sajnállak, hogy ennyire unatkozol.

2021. nov. 1. 16:57
 20/21 anonim ***** válasza:
66%

De, gonosz is vagy, undok is, rosszindulatú és a tetejében egy igazi köcsög is. Biztos önértékelési problémáid vannak, vagy gondok lehetnek otthon, hogy itt problémázol, meg az okoz boldogságot, hogy jelentgeted a kérdést, s visszajársz alá fröcsögni, pedig senki sem kíváncsi rád! 😹


Kedves kérdező!

Én 4 nap múlva nem várom. Tegnap x-epillel teszteltem, de természetesen negatív. Erős pms tüneteim vannak (görcsölés, pattanások, ételek utáni sóvárgás), de ami fura, hogy a mellem nem fáj még. Mondjuk úgy érzem, ez a hónap nem sikerült, de majd kiderül… neked pedig sok szerencsét!🥰

2021. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!