Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 szputnyik oltás után, és...

2 szputnyik oltás után, és éppen babára való próbálkozáskor ajánlanátok a harmadik covid oltást?

Figyelt kérdés
A második oltásomat június elején kaptam. Eléggé nagy dilemmában vagyok. Beadatnám az oltást, de akkor várnunk kellene megint a babával, pedig már egy ideje próbálkozunk, csak eddig nem sikerült. Hogyan döntenétek a helyemben? Folytatódjon a próbálkozás, és elég lesz a 2 szputnyik, vagy adatassam be a harmadikat is (ebben az esetben csak a pfizert)? Köszönöm a válaszokat!

2021. nov. 10. 00:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Es hany oltas utan mondjatok hogy eleg lesz? Irjatok hogy adassa kozben meg mondjatok hogy ugyse ved. De legalabb kap valami anyagot amit senki se tud h hosszu tavon mit okoz. Ausztriaban lombikozok es itt nem ajanlja se az orvosom se a nogyogyaszom. Angliaban ugyan benne van a protokolban a terhesek oltasa de nincs orvos aki beadja. Erdekes.
2021. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10%

Senki nem írja hogy úgysem véd, azt írjuk hogy nem 100%-os a védelem. Ennyire ne gondolkozzunk már fekete-fehéren.


Az, hogy hol mi a gyakorlat, nagyon sok mindentől és az aktuális helyzettől is függ. Tavasszal még a védettségi kártya is balkáni diktatúra volt nyeuropai országokban, utána meg szépen bevezették fű alatt ők is. A jelenlegi járványhelyzet nálunk súlyosbodik, az átoltottság stagnál, míg máshol szépen nő, és nem telt el az oltások után annyi idő. Nagyon nem mindegy sajnos.

2021. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
19%
Vannak oltások, amelyeket többször kell beadatni és akkor sem védenek 100%-osan, mint az influenza elleni védőoltás. Értelmes, tanult ember ezt tudja és elfogadja. A vírustagadó és oltásellenes primitív tömeg meg majd kipusztul. A természet okos, szelektál. Sajnos ez az igazság.
2021. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Uristen! Hat gratulalok. Szoval a vedettsegi kartyaval előrébb vagytok 🤣🤣 es tenyleg amit a magyar allam mond az ugy is van. 🤣 vendeglatozok, oltas nelkul az elmult masfel evben kb 15ezer vendeket kiszolgalva is nulla az ellenanyag szintem.
2021. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%
14: örülök hogy jól szórakozol, nálunk posztcovidos családtag és több közeli ismerős halott a mérleg. Az én ellenanyagszintem pörög, oltott vagyok, covidom nem volt. De a munkaköröm miatt bármikor lehet.
2021. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem a halottakon nevetek. Erto olvasas. De meg mindig egy olyan virusrol beszelunk amit ha elkap egy egeszseges ember 99% a tuleles semmi vagy enyhe tunetekkel. Es megis az oltast akarjak mert abban van a penz. En miert nem elhetem az eletem ha nem felek tole?
2021. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
14%
Most akkor gyereket akarsz vagy meghalni?döntsd mar el.mert ha mindkettőt annak ez lesz az eredménye. Te lehet halott a gyereked meg ilyen [link] aki meg ezután írja tovább hogy nyugodtan semmi bajod nem lesz lovessen magába meg vagy tíz oltast és pusztuljon meg .Afrika india tifusz oltas 2000es évek h1n1 2010utan de nem jött be .ez meg bejön.
2021. nov. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

3.oltás nem ajánlott terhesség elött,sem terhesség alatt


Én is júniusban kaptam, Pfizert



[link]


Én 12 hetes vagyok,nem adatom be a 3.oltást,majd jövőre esetleg

Nőgyógyászom,háziorvosom is ezt tanácsolta,elég a 2 oltás szülésig

Decemberben letelik a 6 hónap,nézetek ellenanyag szintet


Én személy szerint,maszkban megyek be a boltokba,főleg ha tömeg van,vigyázok magamra

2021. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A maszk nem téged véd hanem másokat 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴MikOR ÉRtiTeK mEg?😒😒😒😒😂
2021. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egy gáz álarccal tudnád maximum védeni magadat
2021. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!