Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 szputnyik oltás után, és...

2 szputnyik oltás után, és éppen babára való próbálkozáskor ajánlanátok a harmadik covid oltást?

Figyelt kérdés
A második oltásomat június elején kaptam. Eléggé nagy dilemmában vagyok. Beadatnám az oltást, de akkor várnunk kellene megint a babával, pedig már egy ideje próbálkozunk, csak eddig nem sikerült. Hogyan döntenétek a helyemben? Folytatódjon a próbálkozás, és elég lesz a 2 szputnyik, vagy adatassam be a harmadikat is (ebben az esetben csak a pfizert)? Köszönöm a válaszokat!

2021. nov. 10. 00:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
79%

Hasonló helyzetben vagyunk, kedves kérdező.

Igaz én kettő Astrazeneca vakcinát kaptam első körben és úgy döntöttem, kérem a Pfizert harmadiknak.

Közben babát tervezünk.

Nagyon megoszlanak a vélemények. Csak szakemberek véleményét érdemes elfogadni, bár sajnos ezen a ponton még a szakemberek véleménye is változó. Van, aki szerint mehet a Pfizer után a babatervezés és van, aki szerint kettő hónap szünet szükséges és olyan is van, aki azt mondta, ebben a vírushelyzetben inkább ne is tervezzünk babát...

Beadattam a Pfizert.

Hoztam egy döntést, vállaltam egy kockázatot.

Viszont senkit sem szeretnék befolyásolni, ez mindenkinek saját döntés kell, hogy legyen.

(És milyen jó lenne, ha feleslegesen nem bántanánk és riogatnánk egymást, legyen bármi is a személyes véleményünk, ugye hozzászólók? )

2021. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Csillus30 ***** válasza:
42%
Szerintem ne adatasd be a harmadikat én sem teszem elsö 2 utàn sajna rissz tapasztalataim vannak örülök hogy màr jol vagyok de semmi pénzért soha többet oltàs persze mindenkinek sajàt döntése de csak a rossz tapasztalatt beszél belölem
2021. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!