Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermekvállalás előtt melyik...

Gyermekvállalás előtt melyik oltás ajánlott?

Figyelt kérdés

Gyermekvállalás előtt állok, és be kell oltatnom magam munkából kifolyólag, viszont most szeretnék gyermeket is.

Tudom, az orvos ajánlani fogja, de személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy oltás után ez hogy alakult nálatok, illetve milyen oltást kaptatok.



2021. nov. 10. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Egyiket sem.
2021. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Előtte bármelyik.
2021. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Nincsen rá kimutatás , hogy bármelyik oltás után kevésbé esnének teherbe a nők . Így ebből a szempontból mindegyik jó .
2021. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Én, mint eü dolgozó számodra a Modernát ajánlanám.
2021. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A kínaival mi a helyzet? Azt mondják az a leggyengébb.

Csak nem tudom, hogy gyerek előtt mi a helyzet.

Azert is kérdezem, hogy van-e aki pl oltás után rögtön teherbe esett, és milyen oltás volt.

2021. nov. 11. 11:58
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Pfizert ajánlották nekünk

Megkaptuk a férjemmel,2 hónapot vártunk,és utána egyből összejött a baba

Ma voltam 12.heti genetikai ultrahangon,Debrecen-Nobilis magánrendelőbe,mindent rendben van HálIstennek

Rengetegen mondják le a vizsgálatot,sok kismama covidos lett sajnos😓

2021. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Én tegnap kaptam janssent. Én választottam ezt mert egy dózisú. Amíg ez nem volt csak pfizert adattam volna.

Lázam lett tőle, ennyi.

5 hónapja próbalkozunk amúgy de lett egy kis pajzsmirigy alulmukodesem szóval 1 2 hónap kell mire osszejohet a baba.

Anyukám is ezt kapta nyár közepén, semmi problémája nem volt, 2 3 napig fájt a karja ahol kapta az oltast. Ő is pajzsmirigy gondokkal küzd.

2021. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
42%
Miért ilyen helyen érdeklődsz? Itt mindenki mást mond. Mintha szakmailag lenne bármilyen fogalmuk észt osztani. Biztos hogy semmivel nem oltatnám magam, főleg nem baba project előtt és közben. Azok sem tudják mi van ebben akik beadják!
2021. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

A kérdezőnek nincs, mint ahogy nekem sem volt más lehetőségem.

Sajnos nekem is a munkám miatt kellett és arra nem adnak orvosi felmentést, hogy babát szeretnél. Ellenben fizetés nélküli szabadságra elküldenének addig a napig, amíg nem oltatok...

2021. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
50%
9/9! A munkámat is feladnám hidd el. Gyerek korom óta nem hunyászkodtam meg senkinek, utat váltottam. Tudom hogy nem könnyű de nem kellene olyan munka aminek az ára, hogy egy minden irányból bűzlő dolgot rámkényszerítsenek. Vagy inkább munkahely mint egy esetleges későbbi egészségkárosodás?
2021. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!