Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermekvállalás előtt melyik...

Gyermekvállalás előtt melyik oltás ajánlott?

Figyelt kérdés

Gyermekvállalás előtt állok, és be kell oltatnom magam munkából kifolyólag, viszont most szeretnék gyermeket is.

Tudom, az orvos ajánlani fogja, de személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy oltás után ez hogy alakult nálatok, illetve milyen oltást kaptatok.



2021. nov. 10. 19:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%

Előbb utóbb nem lesz munkahely az egész országban, ahova lehetne menni oltás nélkül. Az orvosi ellátásról ne is beszéljünk.

Én is húztam amíg tudtam ezt az oltás mizérát. De gyerekvállalás előtt munkanélküli sem szeretnék lenni. Férjem el tudna tartani, de nem szeretnék ekkora terhet rá se róni, sem azt, hogy túlórázzon és ne legyen velünk.

2021. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
gyógyszeripar kéri ,hogy minél több oltás fogyjon átlátszó az egész.
2021. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
11/12! [link]
2021. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!