Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babázni vágyók! Ki hányadik...

Babázni vágyók! Ki hányadik dpo-n jár?

Figyelt kérdés

Ki mikorra nem várja? Mióta próbáloztok?

Én jövő hét vége felé (25-26) nem várom, 4.dponál tartok ☺️

Van, amit ebben a hónapban máshogy csináltatok mint eddig?



#DPO #babavárásvárása #várjukegyütt
2021. nov. 16. 21:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/246 anonim ***** válasza:
33%

Gratulálok mindenkinek! :)


Kedves Kérdező!

Igen, teszteltem de negatív.

Tegnap elkezdtem vérezni, nem volt sok, nem is élénk színű, de elmúlt egyelőre.

Tegnap voltam a 6.dpo-n tehát beágyazódási vérzésnek túl korai lenne. Úgy érzem meg fog jönni, bár ilyen korán sose véreztem. :( a görcsök maradtak sajnos.

2021. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/246 anonim ***** válasza:
31%

21. vagyok, ma a 12.dpo délutáni predictoron van egy nagyon halvány csík, kb 6 perc körül kezdett látszani. Mivel a reggeli 10-es david teszt negatív, ha akarom ráhallucinálok valamit, kb hogy hol kéne lennie a teszt csíknak :D , na ezért gondoltam egy predictor earlyt megpróbálok, ha ma is full negatív mint két nappal ezelőtt, akkor nem tesztelek tovább és elengedem. Erre kapok, egy alig látható valamit, fotón éppen hogy látszik, ha gúvasztom a szemem, élőben persze azért látom...

E mellé egész nap érzek egyfajta hányingert, és akkor ne éljem bele magam :D XD Ez a kis csík, viszont annyit jelent, hogy még kell teszteljek...


Tudom tudom az a fránya idő előtti tesztelés... egyébként kedden lenne esedékes a mensim.


A Preictorról meg már annyi félét olvastam, hogy nem is tudom mit gondoljak. Amikor kémiai terhességem volt a vérzés napján még nagyon halvány, de egyértelmű pozi volt...


No mindegy is, csak ki kellett írjam most ezt magamból, mert amíg nem tuti, a férjemnek sem említeném, mert csak azt kapnám, hogy ne legyek türelmetlen :D Persze mennyire igaza is van ...


Azért verem a fejem a falba, hogy vártam volna reggelig azzal a teszttel...

2021. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/246 anonim ***** válasza:
39%
19-es vagyok. En is mar majd megbolondulok hogy tesztelhessek.. nagyon nehez megallni.. olyan messze van még szerda.. akkor kene leghamarabb az a nemvart napja.. elobb nem is akarok mert ha - csak bevonzom hogy nem sikerult . egesz nap ma arrol probaltam elterelni a figyelmem.. fajdogalt a hasam ma is meg szurkal is nyilal.. kiderul hamarosan. Mindenkinek kitartast :)
2021. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/246 A kérdező kommentje:

sziasztok! kivel miujság? ☺️


nem akartam még tesztelni, de tegnap este felhúzott lábakkal fetrengtem a kanapén, és elkezdett szúrkálni, fájni az alhasam bal oldalt.. úgyhogy ma reggel teszteltem egyet.. facelle 10essel 3percen belül egészen jól kivehetően de halványan ott volt a 2. csík☺️ úgyhogy reménykedek, tesztelek majd 2 naponta ☺️

2021. nov. 22. 08:39
 35/246 anonim ***** válasza:
30%
33-as vagyok. Szerda csutortokre nem varom ugye. Kremes folyas jelenkezett. Multhonapban amikor megjott annyira szaraz voltam hogy mar fajt pisilesnel. Ugy h remelem ez jo jel :) picit fajdogal a derekem.. hasam nem igazan, ha faj is az is teljesen türhető :) nagyon gratulalok neked ☺️ Biztos erősödik majd :)
2021. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/246 A kérdező kommentje:

igen a krémes folyást sokan mondják, hogy jellemző babóca esetén ☺️ de ha ez a babától van, a teszt már biztosan mutatná, főleg hogy szinte mindjárt meg is kellene hogy jöjjön.

köszönöm ☺️ nagyon remélem hogy marad is a babuci, sosem volt még ilyen halvány tesztem sem. de mindenesetre jót érzek, pozitív vagyok, most a 3 perc alatt sem úgy éreztem gondoltam hogy biztos megint negatív lesz.. 🥰

2021. nov. 22. 09:04
 37/246 anonim ***** válasza:
30%

Gratulálok és szurkolok mindenkinek!

Én még csak a 6. Dpo-n járok. Majd vasárnap körül tesztelek egyet.


#14

2021. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/246 A kérdező kommentje:
köszi! szurkolok neked is, remélem sikerül!☺️
2021. nov. 22. 09:13
 39/246 anonim ***** válasza:
30%

Gratulálok kérdező :)


21, 32 vagyok


Nekem a reggeli david teszt továbbra is negatív. Tegnap egész nap hányingerem volt, és ma is kitart még mindig, persze nem bírtam magammal csináltam egy predit megint az most negatív. (persze második pisi és tegnap is délután volt rajta csak csík.). Holnapra nem várom, de szerintem elengedhetem... már csak akkor tesztelek, ha holnap után estig nem jön meg. Pozi ovuteszt után napra pontosan érkezik mindig, szóval majd kiderül.


Megy a drukk mindenkinek :) Kérdező, mikor tesztelsz még egyet? :D

2021. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/246 anonim ***** válasza:
30%
35-os vagyok. Holnap esetleg csinaljak tesztet? Vagy még ma? Csalodni fogok ha negativ lesz :/
2021. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!