Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babázni vágyók! Ki hányadik...

Babázni vágyók! Ki hányadik dpo-n jár?

Figyelt kérdés

Ki mikorra nem várja? Mióta próbáloztok?

Én jövő hét vége felé (25-26) nem várom, 4.dponál tartok ☺️

Van, amit ebben a hónapban máshogy csináltatok mint eddig?



#DPO #babavárásvárása #várjukegyütt
2021. nov. 16. 21:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/246 anonim ***** válasza:
30%

Gratulálok kérdező :)


Kedves 37-es, én is a 6. dpo-n járok ma. Te érzel valamit? Én szombaton tervezek tesztelni :)

2021. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/246 anonim ***** válasza:
30%
Teganap szurkált egy kicsit a jobb petefészkem és 5 percenként jártam pisilni. Ezek voltak a tünetem az első terhességemnél az 5. dpotól+még a nagyon bő fehér folyás. Ma viszont csak nagyon enyhe valamit érzek a petefészkemnél, pisilés és folyás nincs. Szóval nem tudom, hogy mi lesz. Vasárnapnál előbb nem akarok tesztelni, múltkor is csak a 12. dpon mutatatta a teszt. És te érzel valami? #37
2021. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/246 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is nyilal szur a hasam nem tudom miez.. menszesz elott mindig megjon erzesem van es ennyi.. teszteltem du vizeletbol nega lett :/ ( nem birtam ki ) de mar nem fogok mar tesztelni.. csak ha nem jon meg.. 35-ös voltam.
2021. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/246 A kérdező kommentje:

39: köszönöm! :)

elviekben ha már tünet van, a tesztnek is pozitívnak kellene lennie :/ de reméljük a legjobbakat! ☺

szerdán, vagy csütörtökön tervezem a következő tesztet csinálni, a csütörtök már a nemvárt napja.


40: én csinálnék a helyedben tesztet, holnap reggel. nagy valószínűséggel már mutatná a teszt, ha szerdára nem várod igazából. én csütörtökre nem várom,mégis pozi lett a tesztem :)


41: köszönöm :)


43: nem biztos hogy az ovud akkor volt, amikor a tojásfehérjés nyák.. lehetett rá következő napokban is, akkor meg még korán lehetsz. én hőmérőzök, nekem a tojásfehérjés nyák után van csak ovu pár nappal

2021. nov. 22. 17:21
 45/246 anonim ***** válasza:
20%
Kerdezo akkor szerinted nekem marad negativ? Enis csutortokre nem varom. Ne remenykedjek mar ugye?43-as voltam.
2021. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/246 A kérdező kommentje:

45: nem azt mondom hogy negatív marad a teszted, csak hogy lehet, később fogant, mint azt gondolod. azaz akkor nem is csütörtökre nem várod, hanem pár nappal későbbre. de ha 12én volt az ovud se biztos hogy nincs baba, a 10. nap még korai azért, 1-2 nap múlva is lehet pozi az a teszt.

nekem is 12én volt az ovu:) de ez biztos, mutatja a hőgörbe is

2021. nov. 22. 17:27
 47/246 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is 12.en ezt en 100% ra mondom. Ereztem. Lehet akkor mashogyan termelodik a HCG. Remelem🙏🙏🙏
2021. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/246 A kérdező kommentje:
a beagyazódás is más ütemben történhet, a hcg termelődése is más lehet :)
2021. nov. 22. 17:44
 49/246 anonim ***** válasza:
30%

37: tegnap este azt hittem leszakad a derekam, ma is éreztem napközben. Az első terhességemnél is ugyanez volt, a férjemmel akkor meg is fordíttattam az ágy matracot, mert azt hittem attól fáj 😅 végül kiderült, hogy babás vagyok. Sajnos a 9. hétben missed ab lett a vége...

De nem élem bele magam most sem, mert nagyon sokszor csalódtam már :( azért is akarok a szombati napon tesztelni, mert ha pozitív a teszt progeszteront kell szednem. :)

2021. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/246 anonim ***** válasza:
65%

Sziasztok 😊


én ma vagyok a 6. dpo-n, 17-én vagy 18-án volt peteérésem.


17-én voltunk együtt délután, csak akkor volt lehetőség, előbb nem, de a nyákom nagyon jónak tűnt. Abban tudnak igazán jól úszni a katonák. :)


Több éve próbálkozunk már egyébként..

Túl vagyok egy lombikon is, terhes is lettem, de sajnos nem maradt velem.


Remélem, most szerencsésen alakul a dolog (a férjem spermái elég gyengék, így a spontánra kb minimális az esélyünk, de hátha... 😊)


Tiszta szívből kívánom, hogy adasson meg mindannyiónknak a Csoda! 🙏❤

2021. nov. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!