Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babázni vágyók! Ki hányadik...

Babázni vágyók! Ki hányadik dpo-n jár?

Figyelt kérdés

Ki mikorra nem várja? Mióta próbáloztok?

Én jövő hét vége felé (25-26) nem várom, 4.dponál tartok ☺️

Van, amit ebben a hónapban máshogy csináltatok mint eddig?



#DPO #babavárásvárása #várjukegyütt
2021. nov. 16. 21:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/246 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező , te mikor mész orvoshoz? :)

63-as voltam

2021. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/246 A kérdező kommentje:

70: lehetett beágyazódási vérzés is, akkor viszont nem csoda ha még negatív a teszt :) kitartás, hátha még lesz pozitív teszted is ebben a ciklusban 🤞


71: most még nem merem felhívni az asszisztenst, félek még kicsit hogy marad e vagy sem ☺️ vasárnap már 25össel tervezek tesztelni, ha az szép erős, utána nyugodtabban kérek időpontot, attól is függ, meddig dolgozik a doki. de a dec. 13-ai hétre szeretnék, csütörtöki magánrendelése van, akkortájt leszek 8-9. hétben. hosszú a ciklusom, szóval ebből még 1 hetet el is lehet venni😄 te mikor tervezel menni? ☺️

2021. nov. 26. 15:36
 73/246 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted en teszeljek még? 2 teszt van ami egyertelmű. És ugye nem is jött meg. Engem mar jövőheten megkell hogy nezzen a munkám miatt. Nehezet emelek sokat lepcsőzöm igy nem tervezek mar visszamenni dolgozni, es kell ugye egy papir a nőgyógyásztol amivel letudom igazolni hogy nem mehetek dolgozni :) pénteket beszeltük de hetfőn mèg egyeztetünk azt mondta. Mar ki is irta a duphastont. Mert nekem van mar egy kislanyom 6 eves :) es vele szo szerint csöpögött belőlem a vér illetve iker terhessègnek indult, se sajnos elment a másik baba. Mondta h szedjek 2x1 -et a biztonság kedvéért!


Van valami tüneted? :)


Üdv Zsani

2021. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/246 A kérdező kommentje:

igazából kíváncsi vagyok rá, hogy a 25ös mit mutat majd, mert azért a 10es is halvány volt nemvárt napján. de igazából te mindjárt mész is dokihoz, szóval a te helyedben már nem csinálnék tesztet :)

én még az idén tervezek dolgozni, aztán nem, a munkám miatt veszélyeztetett terhes leszek.

vannak tüneteim, a fura érzés az alhasamban, hogy nem tudok oldalra fordulni, vagy hogy néha nyomódik a hasam ülés közben, bővebb folyásom is van.. és a sok pisilés :D neked van tüneted?

2021. nov. 26. 16:38
 75/246 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a cicim az borzalom.. eleg ha hozzaer a polo. Ez a nyomo erzes nekem is van :) meg neha mintha izomlaz lenne a hasamban. Folyasom rengeteg mintha bepisilnék mindig olyan😁 a derekfajas halistennek megneziumra elmult🙏Illetve a hasszurkák is nagyjabol. Szedek 3*2 szemet :) és lehet bekepzelem nem tudom de émelygek is. Így összefut a nyál a számba hirtelen. Meg ma 2x is aludtam napközben, màramennyit tudtam a 6 évestől :)
2021. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/246 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. Reggel teszteltem, de sajnos negatív :( ma vagyok a 11.dpo-n. Azt hiszem ez sem a mi hónapunk :(


65-ös voltam.

2021. nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/246 anonim ***** válasza:
100%
10.dpo-n nekem is negatív volt :) 2 nap múlva én tesztelnék a helyedben.
2021. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/246 anonim ***** válasza:
100%

Ma a 11. Dpon teszteltem egyet és nagyon, nagyon halvány pozitív lett. Persze nem bírtam ki és tegnap is teszteltem akkor egyértelműen negatív volt.

Azért még nem élem bele magam, még bármi lehet. Ja és egy nappal elszámoltam magam. Korábban azt írtam, hogy ma leszek a 12. Dpon, de ma a 11. #42

2021. nov. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/246 anonim ***** válasza:
100%
Megy a drukk :) 77-es voltam
2021. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/246 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok 78as :) éreztél azóta valami új tünetet? Én ma vagyok a 9 dpo-n, szerdán akarok én is tesztelni. Nekem enyhe alhasi görcsöm volt ma reggel, meg tegnap nagyon híg vízszerű folyás. Szurkálásokat én sajnos nem érzek, vagy talán néha mintha, ha nagyon be akarom képzelni. A melleim fájnak magyon, illetve tegnap óta a mellbimbóm mintha égne, de csak a bal :O és tusoláskor üvölteni tudtam volna, ahogy a víz hozzáért :O
2021. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!