Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babázni vágyók! Ki hányadik...

Babázni vágyók! Ki hányadik dpo-n jár?

Figyelt kérdés

Ki mikorra nem várja? Mióta próbáloztok?

Én jövő hét vége felé (25-26) nem várom, 4.dponál tartok ☺️

Van, amit ebben a hónapban máshogy csináltatok mint eddig?



#DPO #babavárásvárása #várjukegyütt
2021. nov. 16. 21:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/246 anonim ***** válasza:
100%

50-51 vagyok. Hát jól lepontoztak, de látom, nem csak engem.. nem tudom, kiket zavar ez.. de mindegy. Gondolom, engem azért pontoztak le, mert arra a kérdésre nem válaszoltam, hogy csináltam-e valamit másképp.


Igazság szerint elfelejtettem rá válaszolni.. de akkor most pótolom:


Paleozom pár hónapja, mert endometriózisom van, és olvastam, hogy ez sokaknál segített. Veszítenivalóm nincs.. Viszont ez a férjem problémáján nem segít, úgyhogy nem tudom, mennyit fog számítani, de ugyebár 1 egészséges spermium is elég a babához, úgyhogy én reménykedem azért. 😊


Gratulálok 52-es 🥰🙏

2021. nov. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/246 A kérdező kommentje:

58: ne haragudj, azt hittem az első válaszoló szórakozott még.

neked pedig gratulálok!🥰


60: persze! :) nem a legszebb az én hőgörbém... most kivételesen a ciklus.hu jó helyre húzta az ovut is 😄 a ma reggeli tesztem jóval erősebb, mint az előző 😊

íme a hőgörbém:

[link]


de hamarosan abba is fogom hagyni szerintem, mert most elindult lefelé, és hiába tudom hogy az nem garancia semmire, de megijedtem kicsit emiatt még a teszt előtt😄


61: szerintem nem azért lettél lepontozva, mert valamire nem válaszoltál... szimplán ezzel szórakoznak néhányan...

drukkolok nektek!😊

2021. nov. 25. 05:32
 63/246 anonim ***** válasza:
100%
Már en sem mérem a hőmet 😁 nem idegesitem magam 😁 kerdező, linkelsz be kepet te is? ☺️ Ugy megneznem a teszted☺️ 52-es voltam.
2021. nov. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/246 anonim ***** válasza:
100%

39 vagyok. Gratulálok a pozit tesztelőknek :)


Nekem sajnos időre megjött, szóval új ciklus új remény :)


Mindenkinek a legjobbakat kívánom ❤

2021. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/246 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok :) 9.dpo-n járok. Krémes és vizes folyásom van egyszerre (tudom, hogy a vizes folyás mensi előjel). Jövő hét szerdára nem várom. Szerintetek veszett ez a hónap is vagy van még remény? :(


49-es voltam.

2021. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/246 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat szàmít az , hogy milyen szokott lenni mensi előtt a folyásod vagy van e egyàtalan?! Pl en mindig száraz voltam mensi előtt. Terhessègnél krémes fehér folyas van.
2021. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/246 A kérdező kommentje:

63, tessék 😊

[link]


64: köszi!🥰


65: ezt ennyiből nem lehet megmondani:/ te ismered a tested, ha ez másabb most mint szokott lenni, lehet hogy jót jelent. viszont ha ezt már a baba okozza, lehet hogy egy 10es teszt is pozitív lenne már holnap reggel ☺️

2021. nov. 25. 15:03
 68/246 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a válaszokat 😊

Nem tudom, hogy teszteljek e, nagyon félek a negatív eredménytől :(


65-ös voltam.

2021. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/246 A kérdező kommentje:
akkor ne tesztelj még. inkább érjen kellemes csalódás ha nem jön meg :)
2021. nov. 25. 15:12
 70/246 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Gratulálok a pozitív teszteseknek! :)


Én a 11-es vagyok. Ma vagyok a 11 dpo-n, és még nem jött meg. 🙏

Tegnap egész nap erős krémes folyásom volt. Este tv-t néztünk, hirtelen beleszúrt a hasamba, hányingerem lett, levert a víz. Kirohantam a mosdóba, de el is múlt a rosszullét, viszont a wc papíron rózsaszínes nyák volt. El is könyveltem, hogy ennyi volt (szombatot is barnáztam kicsit de az is elmúlt) azóta semmi. Folyásom sincs. Teszt természetesen negatív. :(

Igazából nem tudom mit gondoljak. Néha görcsölök erősen, de aztán az is elmúlik.

2021. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!