Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha nem közvetle...

Lehetek terhes ha nem közvetlen belém élvezett a parom? 23/N

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetek terhes ugy hogyha a parom a hasamra élvezett utana belenyúlt a spermaba és megujjazott? (Utana berakta a farkát is mégegyszer) Félre értés ne essék szeretnénk babát mind a ketten, csak a parom gyakorlatban meg nincs felkészülve rá annyira mint en. Attól felek hogy mivel menstruacio után voltam egy nappal igy nem voltam ugye termékeny időszakban (és nem ovulaciokor történt) igy nem fogok meg termékenyulni. De lehet hogy meg nyitva volt a mehszajam mert aznap reggel meg vereztem picit és este szexeltunk. Szerintetek sikerülni fog igy is? Nagyon felek hogy nem lehetek terhes. Van meg 24 nap a mensimig, addig nincs valami teszt ami kimutatná? Mert akkor megpróbálnánk ugy is hogy közvetlen belém élvez. Vagy igy is sikerülhet hogyha jo melyen belém nyúl spermas ujjal?
2021. dec. 25. 21:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Ne szaporodj!
2021. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Kamu. Jelentettelek.
2021. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek a párja nem kész a családalapításra akkor nem kell ilyen-olyan trükkökkel felcsináltatni magát, mert majd leshet, hogy hoppon marad a gyerekkel a szülei nyakán pasi nélkül.

Ha nem készült fel rá, akkor védekezzetek.


Másik oldalról az meg elég gáz, hogy itt mostanában az megy, hogy aki gyereket akar az pontosan kiszámolva havi egyszer szexel...

2021. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%
Igazán szeretetteljes, kapcsolat hogy ha nem akar gyereket de becsuszik akkor leszsrod hogy elhagy😂😂😂😂😂
2021. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%

Ugye nem...?

23 éves vagy, gyereket akarsz, és ilyen alapvető dolgokkal nem vagy tisztában?


Juthattak beléd spermiumok, nem amiatt, mert spermás kézzel megujjazott a barátod, hanem mert utána még berakta gumi nélkül. Ekkor jöhetett még előváladék, amiben lehetett spermium.

Ugyanakkor az ovuláció előtti pár napban, plusz utána kb 24 órán át vagy termékeny, máskülönben előbb elpusztulnak a spermiumok, minthogy megtermékenyíthető petesejttel találkozzanak.

Hogyha megtermékenyülsz egy aktustól, és elkezdődik a beágyazódás, attól még ugyanúgy lehet szexelni, nem úgy megy, hogy ha egyszer sikerült, a következő ki fogja nullázni.

Egy 20 éves sráccal, felteszem legjobb esetben is 1-2 éves kapcsolatba (de ha nem, akkor tinikorban kezdődött kapcsolatba), ahol amúgy a srác nem is akar egyelőre gyereket, ritka hülye ötlet az ő tudtán kívül megpróbálni teherbe esni. Annyi jobb módja van ennek, ne így csináld.. (Mondjuk hozzáteszem, hogy aki 20 éves srácként ezek mellett a paraméterek mellett óvszer nélkül elmegy a párjában, azt sem sajnálom annyira, mert azért annyira nagy meglepetésnek nem szabadna ebben lennie.)

2021. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
"Félre értés ne essék szeretnénk babát mind a ketten," De azért élvezésnél kikapja és kiveri magának, hogy a hasadra élvezhessen? Nagyon hihetö!!!!!!
2021. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
91%

Várj 2 hetet ha addig nem jön meg, vegyél egy tesztet és meg tudod!!!!

Ilyen fa.szsagot kiírni! Minek neked gyerek, mikor még te is az vagy?

2021. dec. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés vagy sem, válaszolok rá! Saját tapasztalat. Nekem a lányom megszakításos módszerrel lett. Lestem is nagyot mert előtte másfél évig nem volt gond. Fontos az időzítés is,nem mindegy hog mikor van az aktus. Nekem akkor mensi után volt 3 vagy 4 nappal. Azóta már 3 gyerekem van. Kettő tervezett, egy ami meg így becsúszott. Érdekes a női szervezet mindig tud újjat produkálni nálam a teherbe esés nagyobb eséllyel történik a mensz utáni első pár napban mint ha rendes papirforma szerint kivárnám az időt
2021. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!