Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek voltak korai terhességné...

Kinek voltak korai terhességnél ilyen tünetei?

Figyelt kérdés

Dec. 12-en volt meg utoljára. 28 naposak a ciklusaim. 1 eve probalkozunk babaval. Vasarnap kéne megjönnie. Ovum naptar szerint dec.26-an volt.

21,24,26-an is együtt voltunk. Plusz szedem 3 hónapja a femibion 0-t. Ovu után 4 dpo petefeszek szúrkálás. 1 hete menstruaciós görcseim vannak hullámokban ( mintha na most jonne meg érzés. Éjjel is) , hol az egyik petefeszken hol a masik szúr. A melleim hol beduzzadnak, utana össze megy. Nem fáj es nem erzekeny. Csak duzzad aztan elmúlik. Ezek a hasi fajdalmak átsugározhatnak a vese felé? Kinek voltak hasonló tünetei? 2 napja ejjelente leizzadok. Baba is lehet a dologba ilyen tünetek mellett?



2022. jan. 6. 14:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Szerintem is pozitív a teszted :)

Azóta csinaltal tesztet??

2022. jan. 8. 09:43
 22/24 Nikucyka válasza:
48%

Nem, mèg nem csinàltam....😏 Oktòberbe volt egy kèmiaim ugyhogy nagyon bennem van a fèlsz😔😔

Nah ès veled miùjsàg kèrdező?🙂

2022. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Drukkolok :) majd írj, hogy mizu a kesobbiekben :)

En mar barnaztam tegnap is, most reggel is ugy h lassan megjon...

Elmegyunk vizsgalatokra amik kellenek. 1 eve probalkozunk es semmi.. Masnal meg ha ra neznek mar teherbe esik.. Nem nornalis h meg nem jott ossze. Van valami gond szerintem akkor. Mar felidegesítettem magam ezen. Dűhítő, h tenyleg meg annak is ossze jon akinek van 1, de nyomorban el es azert kell meg egy mert a fejebe vette.... :)

2022. jan. 9. 09:28
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

En pcos, inzulinrezisztencias vagyok

En ugy estem teherbe, hogy a következőket alkalmaztam:

-mensi első napjától kezdve a peteérésig 800 mg bioextra e vitamin, utána csak 400 mg

-inofolic napi 2 tasakkal

-d vitamin napi 12 000 egyseg ( durvan d vitamin hianyom volt a vereredmeny alapjan)

-c- vitamin 1500-as


Az első hónapban megfogant!

ovulációs tesztekkel is érdemes kísérletezni( ebből jó sokat érdemes venni, mert nekem csak a ciklus 24.napjan volt a peteeresem, de 32 naposak a ciklusaim).

Ez csak az én történetem, de hátha neked is segíteni fog.


Jaj még annyit, hogy mindent egyszerre kezdtem el szedni a mensi első napjától, addig nem szedtem semmit. Lehet ez a "lökésdózis" kellett neki.

2022. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!