Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan reagáljak erre?

Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Én 25 vagyok, barátnőm 23.

Nem élünk eggyütt, viszont tervezünk egybe költözni, anyagilag rendben vagyunk, 2 éve ismerem, 1 éve vagyunk eggyütt.


A barátnőm mèg nem szeretne gyereket, nekem pedig rendben van így is és gyerekkel is rendben lenne, s valószínű teherbe esett .

Első hónap, hogy nem jött meg neki, viszont eszmeletlen étvágya van ( egyébként egy nagyon formás külsővel rendelkezik, igényes kinézet annak ellenére hogy semmit se tesz erte.. jó gének) .

Vetten 2 tesztet, reggel csinálja meg . Ha terhes ő nem szeretné megtartani, én viszont nem vetném el a megtartás ötletet sem .


Anyagilag ő havi 300k keres, én 700 környéke .


Helyes döntés lenne elvetetni?


2022. jan. 8. 20:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
67%
Ez kettőtök közös döntése kell legyen. Viszont ha nem védekeztetek és úgy lett terhes, majd megy elvetetni, kérd meg hogy köpjön föl majd álljon alá, és hagyd ott a búsba.
2022. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
A baratnod okkal nem akarja megtartani. Na ezt az okot kene oszinten tisztazni. Ilyet idegenektol hiaba kerdezel, hogy helyes lenne e, mert a fele abortusz ellenes leharapja a fejed, a masik fele meg fitalnak taft titeket, es egyet ert a bartnoddel, ha valoban nem akarja.
2022. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

1#Nem, nem védekeztünk- de szerintem ez közös “baki” vagy nem baki. Én ezután se fogok vele, élvezetesebb gumi nélkül, a szervezetét pedig nem akarom szetrohasztani tabletákkal.

2#Nem szereti a kis gyermekeket, túl fiatalnak találja magát .

- én eltudom magam képzelni, hiszen van kettő kisöcsém / akiket hónapokig én neveltem amíg az egyik szülő dolgozott (0/24) a másik pedig kórházban volt.

2022. jan. 8. 21:01
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
Most akkor jól értem, hogy tulajdonképpen sose akartok majd védekezni? Akkor az összes “becsúszott” babát elvetetnétek, vagy mi itt a koncepció? Ezek után én azt mondom nem csak a gyerekvállaláshoz vagytok éretlenek, de a szexhez is.
2022. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem szeretne gyereket mi a lof**ert nem védekezik? Létezik spirál, huvelygyuru, nem csak a gumi meg a tabletta de biztosan remek program akár többször is abortuszra járogatni mert védekezni képtelenek vagytok de gyerek nem kell
2022. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
A szervezetét az abortuszok sora fogja "szétrohasztani"amennyiben nem terveztek védekezni.
2022. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Az életbe nem mentem el benne, gumi nélkül .


Valószínű, hogy előválladéktól történhetett . Ezentul jobban odafigyelünk és ennyi :)

2022. jan. 8. 21:11
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
Aha ennyi, értjük. Ha egy abortusz után ugyanúgy folytatjatok ezt a hulyeseget akkor komolyan kivanom h legyen terhes minél többször és csessze szét az egész szervezetét és életét.
2022. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
86%
Én is arra lennék kíváncsi hogy ha már ti csak azért se akartok védekezni akkor mi a tervetek a jövőre nézve? A barátnőd 2 havonta abortuszra akar járni, te pedig akkor megtartanád az összes gyereket? Mivel még elég fiatalok vagytok akkor számolhatsz olyan 10el kb, csak szólok oda már a 700ezres fizetésed is gyenge lesz
2022. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
75%
Látom a helyesírást még 700-ért sem adják.
2022. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!