Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan reagáljak erre?

Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Én 25 vagyok, barátnőm 23.

Nem élünk eggyütt, viszont tervezünk egybe költözni, anyagilag rendben vagyunk, 2 éve ismerem, 1 éve vagyunk eggyütt.


A barátnőm mèg nem szeretne gyereket, nekem pedig rendben van így is és gyerekkel is rendben lenne, s valószínű teherbe esett .

Első hónap, hogy nem jött meg neki, viszont eszmeletlen étvágya van ( egyébként egy nagyon formás külsővel rendelkezik, igényes kinézet annak ellenére hogy semmit se tesz erte.. jó gének) .

Vetten 2 tesztet, reggel csinálja meg . Ha terhes ő nem szeretné megtartani, én viszont nem vetném el a megtartás ötletet sem .


Anyagilag ő havi 300k keres, én 700 környéke .


Helyes döntés lenne elvetetni?


2022. jan. 8. 20:39
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
1 év alatt nem esett teherbe, lehetséges, hogy most sem az, mivel irtam, reggel tesztel.
2022. jan. 8. 21:15
 12/41 anonim ***** válasza:
91%
Reménytelen 🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
77%
Na kb most bukott ki h kamu kerdes.. mert ennyire nem lehet buta valaki
2022. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Kamu kérdés ? :D
2022. jan. 8. 21:32
 15/41 anonim ***** válasza:
62%
Ha, már késik neki ráadásul tüntetes szerinted (!!!!) mert hogy sokat zabál akkor gyáva most lehugyozni egy tesztet a, kettőből?
2022. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
A gyógyszertárban vettem, az elado hölgy azt mondta reggeli első pisi ..
2022. jan. 8. 21:39
 17/41 anonim ***** válasza:
23%
Fujj de sok itt a rosszindulatú bunkó...
2022. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
85%
Semmi baja nem lesz a gyógyszertől. Szedi amíg nem akartok babát, majd abbahagyja, és max fél éven belül terhes lesz, mert ha most az, akkor semmi baja a hormonjainak. Gyógyszer után sem lesz.
2022. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
39%
Ha már késik és tünete is van (bár én a sok evést pont nem venném annak de te írtad) az azt jelenti hogy már van annyi hcg a szervezeteben hogy kimutatja a teszt este is. Vagy reggel akar rögtön kettőt? Szépen lehugyozza most meg a másikat reggel aztán kijon ami kijon és lehet tovább menni hogy a: jó esetben negatív b: szarabb esetben pozitív és akkor Nagyon sajnálom azt a fejlődő szerencsétlen kis életet mert úgyis megolitek.
2022. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
61%
18as azért ezt megcáfolnám. Gyógyszer előtt nem volt semmi bajom, sőt szerencsére most a gyógyszer abbahagyása után 1 évvel helyreálltak a hormonjaim, viszont nagyon sokáig nem volt peteérésem, összevissza jött meg, minden bajom volt. És ismerek mást is akinek kellett 1 év hogy helyreálljanak gyógyszer után a hormonjai
2022. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!