Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan reagáljak erre?

Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Én 25 vagyok, barátnőm 23.

Nem élünk eggyütt, viszont tervezünk egybe költözni, anyagilag rendben vagyunk, 2 éve ismerem, 1 éve vagyunk eggyütt.


A barátnőm mèg nem szeretne gyereket, nekem pedig rendben van így is és gyerekkel is rendben lenne, s valószínű teherbe esett .

Első hónap, hogy nem jött meg neki, viszont eszmeletlen étvágya van ( egyébként egy nagyon formás külsővel rendelkezik, igényes kinézet annak ellenére hogy semmit se tesz erte.. jó gének) .

Vetten 2 tesztet, reggel csinálja meg . Ha terhes ő nem szeretné megtartani, én viszont nem vetném el a megtartás ötletet sem .


Anyagilag ő havi 300k keres, én 700 környéke .


Helyes döntés lenne elvetetni?


2022. jan. 8. 20:39
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és azt ugye tudod hogy az abortuszok fogják tönkretenni a szervezetét?
2022. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
90%
Mégis hogy akarsz jobban odafigyelni? Az előváladékot nem te irányítod, ugye tudod? Észre sem veszitek mikor kijön.
2022. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
85%
29es,semmi nem lett az eredmény mert ordas kamu a kérdés 😂
2022. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Negatív lett, mindkettő teszt.


Tudom, viszont 4 hetes korig az abortusz konkrétan nem kaparás módon végzík, szóval nem rendes abortusz/műtétről beszélünk .

(Vakumos megoldás vagy tabletta )


31# Kérdezőn kívül, konkrétan senki sem tett fel kérdést, hanem nekem estetek. Ne ítélj mert ítéltetik.. :)


Egyébként ebbe nekem nincs beleszólásom, ha nem akar fogamzásgátlót szedni, akkor nem szed mivel az ő teste nem az enyém, ha pedig gyereket sem akar akkor nem is lesz, nem értem mit kell túl gondolni és egyéb rosszakat kívánni .


Ártottam valakinek a kérdéseimmel, nem? -nem!


Ne kérdeztek, inkább tegyek én is úgy mint egy agyatlan majom?

Miben jobb a sok cig@ny aki minden háttér nélkül potyogtatja, segélyre alapozva a csecsemőket ?

2022. jan. 9. 19:06
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Örülök kérdező szívből,hogy negatív lett. Azért legközelebb jobban vigyázzatok, azért az abortusz sem olyan könnyű mutatvány ahogy te itt leírod, sem a szervezetnek, sem lelkileg.
2022. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
69%

Neked nem kell úgy tenni mint rgy agyatlan majom mert az vagy. Az élvezeted fontosabb mint az hogy ne járkáljon a nőd abortuszra.

Nem akar tablettát. Oké. Akkor húzz gumit, vegyetek parmatexet, van pesszárium....stb. Ezer meg egy védekezési mód. Csak ehez ész is kéne

2022. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem akar fogamzásgátlót szedni, és gyereket se, akkor viszont 3 választásod van:

-gumit húzol a pöcsödre szex előtt

-elkötteted magad

-nem szexelsz ezzel a csajjal, vagy otthagyod és olyan csajt keresel, aki hajlandó védekezni


Mellesleg a 4 hetes terhesség az, amikor kiderül hogy terhes. Mire az orvos megállapítja, addigra 6-8 hetes. Anélkül meg nem mehet abortuszra hogy az orvostól ne lenne papírja az ÉLŐ terhességről. Mire elintézi ami kell az abortuszhoz, már 10-11 hetes. Szóval az kőkemény abortusz hidd el! Nem gyógyszer, meg ráolvasás! Műtét!

2022. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
88%
Azt vágod hogy amikor késik a menzesz a terhesség már 4 hetesnek számít? És hogy nem 3 nap elintézni egy abortuszt?
2022. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
76%
Úristen még azt sem tudod mi az az abortusz és hogyan zajlik... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Szivbol remelem, hogy ez csak egy kamu kerdes, es nem komoly amiket irkalsz, kerdezo!
2022. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!