Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelés 6 nappal korábban?

Tesztelés 6 nappal korábban?

Figyelt kérdés
6 nap múlva esedékes a mensi, tudom tudom várjak míg késik, de egyszerűen nem bírok😁 4-én volt az ovuláció a naptár szerint, együtt is voltunk és 11-én is. Clearblue teszt mutatná már 6-5 nappal mensi előtt?

2022. jan. 12. 22:50
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
59%

Holnap reggelig bírd ki, de ezek a tesztek nem mutatják.

Vegyél predictor earlyt ez mutatja a leg hamarabb, nekem 5 nappal mensi előt ez mutathatja, de volt hogy csak a 3 nappal mensi előtt mutatta.

Így tudom, hogy volt egy pár kémiai, mint most is 3 nap késés után 6 napig halvány tesztekkel.

2022. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
A clearblue nem jó ezek szerint? A tájékoztató szerint 5 nappal hamarabb már lehet tesztelni. 🤔
2022. jan. 12. 23:47
 13/45 anonim ***** válasza:
15%
Szia inkább úgy tesztelj h ovuláció után 9 nap. Facelle v predictor
2022. jan. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
34%
Szia!Nekem 8 nap van nemvártig,(az jövőhét péntek).Én hétfőn akarok tesztelni,vagyis 4 nappal előtte.Erre a célra a legalkalmasabb teszt a Predictor Early teszt,vagy a facelle.Nekem a facelle is mutatta négy nappal előtte,de az a baba sajnos nem maradt meg.Szóval ha tutira akarsz menni,bírd ki,legalább holnap reggelig még.Amugy senkinek semmi köze hozzá,hogy ki mikor tesztel.Nem is értem.Ha akarom felvásárolom a rossmann készletét.😉
2022. jan. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelhetsz, és ki tudja mutatni, ha esetleg hosszabb a ciklusod, vagy kb extrém korán volt beágyazódásod. Az emberek többségének a mensi napjáig történik meg a beágyazódás, nem hamarabb, ezért egyetlen ilyen csodateszt sem mutatja nekik meg hamarabb. Ha szerencséd van, talán beletartozhatsz a kisebbségbe, akiknek nem az átlag szerint működik a szervezete.

De őszintén, én nem idegelném magam ezzel, mert utána, ha esetleg késik, megint teszteltelgetnék, hogy hátha. Aztán pár hónapig ezt eljátszani, reménykedni majd csalódni többször is, ha nem jön össze - nem jó buli. Megterheli az embert.

2022. jan. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
50%

Az ovalciodat a leirtak alapjan nem tudod biztosan. Ha valoban 4en ovulaltal ahogy sejted

Egy predi talan kimutatna. De nem biztos. Ha mar csuszol 2-3 napot, tuti nem mutatja ki.

2022. jan. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 15 ös

A hcg termelés már a beágyazódás kezdetének pillanatában elkezdődik.

Így beágyazodás alatt is kimutatható!az h sikeres majd mensikor/utána kiderűl.

2022. jan. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ovu utáni kilencedik napon már mutatta halványan. Igaz, én pontosan tudtam az ovumat (lh teszt). Aztán erősödött. Majd nem jött meg, a tesztek azóta is pozitívak, de már jó erősen. Lassan eljön az ideje az orvoslátogatásnak is.
2022. jan. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
40%

[link]

[link]

Ilyen volt a predi meg a one step a 10 dpo-n. A predi még egy kicsit erősodott, tul hamar lefotoztam. Talan 9. dpo-n is latszodott volna. De lathatod, milyen gyenge a one step... 9 dpo-n szerintem negativnak vettem volna, mivel mindig van egy halvany vonalka ott.

2022. jan. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
85%

Az van raírva hogy mutathatja 5-6 nappal előbb.

Tudod, tudod, várj, de nem bírsz. Engedély kell, vagy micsoda?

Úgyis fogsz tesztelni, aztán majd jön hogy 5 nappal mensi előtt negatív teszt DE ez meg az. Amíg negatív a teszt,addig semmi tünetet nem okoz a terhesség. Ha véletlenül pozi is lenne 11. Napon simán megjöhet időben vagy 1-2 nappal később, ha nem sikerül beágyazódni.

Tesztelj nyugodtan minden nap 4et,nagykislány vagy -gondolom, meg tudod oldani egyedül is, nem kell tőlünk engedély. Ha meg tudod hogy korai de ennek ellenére megcsinálod, viseld méltósaggal az eredmenyeket.

2022. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!