Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelés 6 nappal korábban?

Tesztelés 6 nappal korábban?

Figyelt kérdés
6 nap múlva esedékes a mensi, tudom tudom várjak míg késik, de egyszerűen nem bírok😁 4-én volt az ovuláció a naptár szerint, együtt is voltunk és 11-én is. Clearblue teszt mutatná már 6-5 nappal mensi előtt?

2022. jan. 12. 22:50
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%

Épp úgy mintha nem hazudna. Ti viszont épp olyan éjsötétek vagytok mint ő, gondolkozni egyik se tud. Számolni se. Biológia könyvet olvasni se.

Hát így ide járok szórakozni. 😁

2022. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%

Apropó ha már témánál vagyunk, csak hogy szítsam a tüzet én is ..

Izomlázszerű hasfájásom van és hirtelen éhségérzet mégsem kívánok semmit.

1 hete késik a tesztek negatívak!

Terhes vagyok ?? 😀

2022. jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Már miért is lengetném a tesztet? Nem bírók vagytok, hogy bizonygassam az igazam. Aki Nem hiszi, nem hiszi. Én ettől nem fogok a sarokba sírni.
2022. jan. 14. 02:04
 44/45 anonim ***** válasza:
21%
Nekem meg viszket a bal lábkörmöm és fél éve nem jött meg. Szerintetek?
2022. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok... Már vagy legalább 4 hónapja olvasgatók rendszeresen a Gyakori kérdések.hu-n de ilyen alpári stílussal nem találkoztam még.

Nyugodtan pontozzatok le! Valaki írta hogy biztos később volt az ovum hát lehet nem tudom nekem a lényeg hogy sikerült a baba.. de viszont nem törvényszerű hogy a conrtoll a (T)csíkkal ugyanolyan erősségű legyen ez a tájékoztatón is rajta van ..

Nem tudjátok ki min ment át hogy legalább egy halványka 2.vonalnak ennyire örüljön vagy épp ha nem tudja kívárni a tesztelést időben..akkor nem ez az ő dolga ..

Anikó

2022. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!