Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelés 6 nappal korábban?

Tesztelés 6 nappal korábban?

Figyelt kérdés
6 nap múlva esedékes a mensi, tudom tudom várjak míg késik, de egyszerűen nem bírok😁 4-én volt az ovuláció a naptár szerint, együtt is voltunk és 11-én is. Clearblue teszt mutatná már 6-5 nappal mensi előtt?

2022. jan. 12. 22:50
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
42%

Én korán tesztelők vagyok, de ez sosem viselt még lelkileg, igaz nem kellett sokat várnunk egyik babánkra sem. Az elsőt 12. dpo-n mutatta ki egy 20-as teszt, másodikat a 8. dpo-n 10-es teszt, harmadikat a 11. dpo-n 10-es teszt.

Közben volt még 2 kémiai terhességem, azokat a 10. és a 8. dpo-n mutatták a 10-es tesztek.

Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nagyon változó kinek mikor éri el a hcg szint a kimutatható mennyiséget a vizeletben. Még egy emberen belül is változó.

2022. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
29%
Jóasszonyok, hogy a sz.a.rba mutatna ki egy teszt bármit 6 nappal korábban, amikor még el sem kezdődik a beágyazódás jóformán???? XDDD
2022. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
66%

Szia nekem holnap lesz 1 hete hogy késik

Ma az 6 nappal a nem várt után teszteltem pozitívat.. látszik rendesen a 2.vonal de nem olyan erős mint a kontroll csík.. várj még ha nem akarsz csalódni

Nyilván nem vagyunk egyformák de egyik teszt sem fog most neked mutatni semmit

Anikó

2022. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
23%

Anikó

Neked később lehetett az ovud.

De a kérdező sem tudja pontosan mikor volt így az is lehet hogy, előbb vagy később.

2022. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
67%
Miért lettem lepontozva? 19es vagyok. 🙂 Miért fáj az valakinek ha az illető a nemvárt előtt tesztel?
2022. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem itt a legrosszabb az, hogy a kérdező alapvető dolgokkal nincs tisztában. Pl. mennyi időt vesz igénybe a beágyazódás. Az interneten kb. fél perc alatt megtalálható, de jobb itt egyezni...nem? Míg nincs beágyazódás, mit akarsz tesztelni? Tedd vissza a szekrénybe, én így látatlanban is megmondom, hogy negatív lesz, megspóroltál egy teszt árát. Ritkán írok ilyet, de kedves kérdező, szépen kérlek, kicsit olvas, böngész, mert nagyon hiányos a tudásod. Persze, hogy az embereket felháborítja, főleg, hogy továbbra is játszod az értetlent. Tudod, nem az a barátod, aki minden h*lyeségedre rábólint, hanem aki próbál megvédeni ezektől, útba igazít.
2022. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
79%
Ha utánanéz neten, akkor azt olvassa, hogy 7-10 nap kezdődhet a beágyazódás, amikor már van hcg a szervezetben, amit ezek az érzékeny tesztek ki is mutathatnak. Nekem 9dpon mindig ott volt halványan a 2.csík. Így ha tényleg 4 volt ovu, ami nem biztos mert nem lh tesztel nézte, akár + is lehet a tesztje, de az is lehet, hogy nem.
2022. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
22%
2 perc alatt teszteltél volna és nem születik meg ez a h#lye kérdés. Legközelebb mit írsz ki? Hogy melyik irányból töröld ki a $$_gged?
2022. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:
100%

Én pl mensi előtt 3 nappal teszteltem szinte várnom sem kellett egyből ott volt a 2 csík 😁 de még probálj meg pár napot várni azért 😊

11 hkm

2022. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem egyet reggeli vizeletből, halványan látszott egy második csíkocska 😍 köszönöm azoknak akik normális hangnemben írták véleményüket, a többieknek pedig indulatkezelesi terápiára kellene járniuk...
2022. jan. 13. 20:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!