Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet egy tünete a beágyazó...

Ez lehet egy tünete a beágyazódásnak?

Figyelt kérdés
Rendszeres ciklusom van, ovulációkor voltunk együtt a párommal. Azóta eltelt 7 nap, a tegnap este óta (6. nap) pedig alhasi fájdalmaim vannak, mint menstruáció közben. Ez lehet korai-korai előjel? Gyanakodnék közelgő menstruációra is, addig viszont még egy hetem lenne, valamint nálam az alhasi fájdalom helyett mellfeszülés a vérzésem előjele, görcsök csak a vérzés alatt vannak.

2022. febr. 8. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez korai-korai-korai-nagyonkorai előjele. Valaminek. Vagy nem. Majd később-később, amikor meg kéne jönnie, kiderül.
2022. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Na akkor en most le leszek pontozva de NEM korai!! Mivel a beagyazodas 6-12ik dpoig barmikor elkezdodhet igy erezheted ! En 7dpon ereztem, fajt az alhasam,eleg kellemetlen volt!9.dpon halvany pozi lett a tesztem! Lanyom mar 6 eves!!
2022. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ugyanez volt, szóval lehet a jele :)
2022. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Picit lehet, hogy túlpörgöm a dolgot, de szeretnem, ha összejönne. :)
2022. febr. 8. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

#3as vagyok


Én nem tudtam sajnos, hogy lehet ez a jele, így azt hittem ezt a hónapot is elb*sztuk :D képzelheted mekkora volt az öröm, amikor mégis teszteltem egyet ovulációhoz 14 napra :D

2022. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem elvileg (nem ellenőriztem csak naptár szerint) 23-án volt ovum, 30-án nagyon erősen belenyilalt kb 1 percre a bal petefészkemnél. Hétfőn lett volna a nemvárt napja, volt is egy kis rózsaszín pötty és némi barnázás, azóta semmi. Ma teszteltem pozitívat :)

Szóval drukkolok neked ;)

2022. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! :)
2022. febr. 9. 17:26
 8/10 anonim válasza:
67%
Kérdező, mi történt azóta?
2022. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, jók voltak a megérzéseim, már 8 hetes kismama vagyok. 🙈
2022. márc. 9. 05:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Meddig tartottak az alhasi fajdalmak? Volt egyeb tuneted is 6. Dpo-tol a tesztelesig? Mikor teszteltel pozitivat? Koszonom elore is az infot:)
2023. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!