Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem igazán erősödött a teszt...

Nem igazán erősödött a teszt egy nap alatt. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, csoda történt..

4,5 év után lett két pozitív tesztem. A számok a dpo-t jelölik rajta. Nem reggeli első pisi egyik sem, mégis aggódom. Nem túl halvanyka a dpohoz képest?



[link]



2022. márc. 26. 15:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Miért nem reggeli első pisibol csinálod??? Korai terhessegben abból kell, én ezeket sajnos igazából még pozitívnak sem venném
2022. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez predictor akkor csinalj masikat mert nekem ugyanilyan fals pozi volt,nem voltam terhes.
2022. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos az ilyenekből kémia lesz
2022. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Elsőnek: mert éjszaka többet járok ki mint nappal ezért koncentráltabb a nappali



Második: Gábriel és facelle is pozitív lett


Hármas: remelem nem így lesz

2022. márc. 26. 17:07
 5/31 anonim ***** válasza:
Kép nincs a többi tesztrol? Eu a kettő nem meggyozo
2022. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Nekem ez 13.dpon készült. És biztosan 13 ovu teszt szerint és uhval is nézték.


[link]


Lehet később volt ovud. 2 nap múlva ismételd meg akkor már jóval erősebbnek kell lennie ha baba van.

Szurkolok 🥰

2022. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

3 vagyok

2 héttel ezelőtt volt kint itt kérdés 8nap késésnél halvány teszt, majd 1 hét múlva írta, minden rendben a doki látott mindent, 6+ os terhesség. Úgyhogy bármi lehet😉

2022. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Kétnaponta lehet inkább látni, ha erősödik.
2022. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek ❤️
2022. márc. 26. 18:23
 10/31 anonim ***** válasza:

Hiszen meg nem is késik !

Csoda hogy így mutatja,

Kérlek várj két napot, és a nem várt mensi napján tesztelj legközelebb , az a baj a mensi késése előtti tesztelessel hogy az ember tesztel, halványan megjelenik egy csík , majd mensi napján szépen megjön a mensi … ez a kémiai terhesseg, elég gyakori jelenség , az illetőnek meg rohadt nagy pofára esés !

Szóval biztatónak biztató de várd meg a mensi napját legalább a következő teszttel


Drukkolok ❤️!

2022. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!