Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes 5 napos kismama...

8 hetes 5 napos kismama vagyok barna folyásom volt. Volt e valaki hasonló helyzetben ?

Figyelt kérdés

Igaz kevés volt és Mikor megjelent röktön mentem ultrahangra de ott minden rendben volt nem láttak semi gondot az orvosommal nem tudtam besszélni mert szabbadságon van és csak kedden lessz viszont engem nem hagy nyugodni ez mert még mindig van egy ici pici. A kérdésem az lenne hogy volt e már valaki igy ? És hogy mitől volt lehet e belőle gond ?

Azt még hozzá tenném hogy mostanábban lenne a menstruációm

Védőnő szerint a miatt is lehet



#barna folyás #Terhesség alatt barna folyás
2021. aug. 29. 16:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
46%

Lehet progeszteronhiány.

Nem írtak fel progeszteront?

2021. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem tudtam besszélni az orvosommal igy nem
2021. aug. 29. 16:27
 3/52 anonim ***** válasza:
Hova mentél ultrahangra?
2021. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Egerben a kórházban de nem a sűrgőségire
2021. aug. 29. 16:40
 5/52 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes, hogy nem írtak fel. Mindenesetre pihenj sokat, ne csinálj megerőltető dolgokat, és lásson miharabb ismét orvos. Ha most is barna folyásod van, én bemennék a nőgyógyászati sürgősségire, biztos, ami biztos.
2021. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Már kedden bent lessz a dokim és valószínű be is fogg már hívni. Van egy nagyon ici pici de nagyon halvány és sokkal kevesebb mint pár nappal ezzelőt.
2021. aug. 29. 16:51
 7/52 anonim ***** válasza:
Melyik doki nézett az ambulancián? Vörös vagy Hernádi?
2021. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Orvos nem vizsgált csak ultrahangon voltam. Beutalott adta ki Bogdán mert nem akkarták a nélkül megcsinálni az ultrahangot.de nem vizsgált csak kiadta a beutalot ajton keresztül.
2021. aug. 29. 18:50
 9/52 A kérdező kommentje:
De rozs doktor az orvosom ő peddig csak kedden lessz bent de valószínű már mehetek is és majd ő meg fogg vizsgálni.
2021. aug. 29. 18:57
 10/52 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nekem is, ha jól emlékszem a 6. terhességi héten. Ultrahangon megnézte a doki, a méhemen volt egy kis vérömleny, az vérzett. Az nem derült ki, hogyan került oda.

Felírt progeszteron tartalmú gyógyszert (ez a hormon segít megtartani a terhességet), amit a terhesség 4. hónapjáig szedtem. Utána már nem jelentkezett a barnás vérzés.


Én nagyon megijedtem anno tőle, de arra gondoltam, hogyha a kisbabával komoly baj lenne, akkor azt érezném, hiszen a testemben zajlik a folyamat.

2021. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!