Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt most mit jelenthet?

Ez a teszt most mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos oltás óta eléggé megbolondult a ciklusom,ezért vettem netről egy rakat lh tesztet és minden nap nézegettem mikor van ovulációm.(januárt és februárt néztem) de kezdtem megunni a tesztelgetés illetve màr úgy nézett ki,hogy kezd beállni rendszeresre,ezért màrciusban már nem csináltam. Majd március végénél csináltam 2x is abból az egyik (március 30) pozitív lett.

Pont voltunk együtt pàrommal..,aztán most kíváncsiságból elkezdtem jóstesztelni. (20-as érzékenysègű lh tesz)

Szerintem nem erősödik a csík pàrom szerint viszont igen.

Tényleg csak komolyság nélkül csinálgatom mert van itthon vagy 80db tesztem.

Szóval szerintetek 20as érzékenységű lh teszt 7-8dpon ez jelezhet valamit? (Szerintem semmit,párom mondogatja,hogy mèg a végén baba lesz )


[link]



Ne haragudjatok a hosszú leírásért,de bogarat ültettek már a fülembe :x



2022. ápr. 7. 12:38
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Március 15
2022. ápr. 7. 13:30
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha március 15 akkor 1 hét múlva tesztelhetsz már hcg teszttel.Hátha sikerült.
2022. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
91%
Ha 30.án + volt a teszt akkor 31 volt ovu elseje volt az 1dpo 10dpon azaz 10.én egy predictor mutathatja ha van valami.
2022. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!:)

Majd ha késik 2-3 napot majd akkor veszek hcg tesztet is.

Igazából nem vagyunk rajta s baba dolgon úgy vagyunk,hogy nem dolgozunk rajta,de ellene sem. Úgy is jön ha jönni akar, üres szobánk van a házban szóval,ahogy szeretné, ha megjön a havim sem fogunk sírni:) de azért kíváncsiságból pár lh tesztet mèg ellövök a napokban,ha már van itthon:D

2022. ápr. 7. 14:12
 15/39 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem vannak rajta akkor nem szoktak lh tesztelni és nem vesznek 80 dbot!

Kicsit ellentmondásos!

Keress rá h lh szint havi ciklusban .és mindenhol leírják h egész hónapban van a szervezetedben és a hormonok hatására erősödik. A menstruáció közelében is emelkedik és ha ép szerencséd volt és pozi lesz a hcg akkor juhé mert nálad működött az lh jósteszt.

2022. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Kedves 15ös válaszoló!

A kérdésnél leírtam,hogy azért vettem tesztet mert oltás óta összezavarodott a ciklusom,és lh teszttel szerettem volna figyelni mikor hol tart.(2 külföldi út is tervben van,abból az egyik több napos kirándulós higiénikus mosdó nélkül és nem szeretném,hogy akkor legyen meg)

De nem értem azt,hogy miért nem lehet normális stílusban válaszolni?

2022. ápr. 7. 14:34
 17/39 anonim ***** válasza:
62%
És mit csinálsz ha pont ezen az úton lesz meg???? Ha nem szedsz tabit nem nagyon lehet befolyásolni. Vagy az utat tolod el?
2022. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem mi bajod van #15 stílusával. Nem sértegetett, egyszerűen nem érti mi az istennek 80 lh teszt. Mellesleg ezt én se értem. Azt pláne nem, miért lövöd el a többit is, ha nem vagytok rajta a gyerek témán. Ilyet még nem is hallottam, hogy valaki lh teszteket pazarol el terhességmegállapítás céljából, de te tudod.
2022. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

17es igen úgy lesz akkor eltolva az út

18as pedig sokan csinálnak ilyen “jóstesztelést” lh teszttel


Én meg azt nem értem,hogy ha bármit kérdezek ezen az oldalon pl egyszer volt,hogy kutyatáp ügyben kérdeztem, ott is olyan lehúzó negatív válaszokat kaptam..

meg,hogy minek nekem kutya ha nem tudom milyen tápot vegyek neki..?

Érdekes én csak akkor szoktam itt válaszolni ha tudok segíteni és azt is normális stílusban,de látom nem vagyunk egyformák.

2022. ápr. 7. 16:42
 20/39 anonim ***** válasza:
70%
16.nem értem mi volt nem normális stílus a válaszában...nem kell egyből letámadni másokat ha nem olyan választ ad amiben reményekdsz.
2022. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!