Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt most mit jelenthet?

Ez a teszt most mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos oltás óta eléggé megbolondult a ciklusom,ezért vettem netről egy rakat lh tesztet és minden nap nézegettem mikor van ovulációm.(januárt és februárt néztem) de kezdtem megunni a tesztelgetés illetve màr úgy nézett ki,hogy kezd beállni rendszeresre,ezért màrciusban már nem csináltam. Majd március végénél csináltam 2x is abból az egyik (március 30) pozitív lett.

Pont voltunk együtt pàrommal..,aztán most kíváncsiságból elkezdtem jóstesztelni. (20-as érzékenysègű lh tesz)

Szerintem nem erősödik a csík pàrom szerint viszont igen.

Tényleg csak komolyság nélkül csinálgatom mert van itthon vagy 80db tesztem.

Szóval szerintetek 20as érzékenységű lh teszt 7-8dpon ez jelezhet valamit? (Szerintem semmit,párom mondogatja,hogy mèg a végén baba lesz )


[link]



Ne haragudjatok a hosszú leírásért,de bogarat ültettek már a fülembe :x



2022. ápr. 7. 12:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
70%

Itt mostanában minden kérdező megsértödik ha nem megfelelő számára a válasz.🤣

Mondjuk én sose nézegettem az lh teszteket a párommal, h naaaaa nekünk mindegy mikor jön ,DE erősödik!?

2022. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Az a nem szimpatikus a válaszában,hogy bizonygatnom kellene neki a dolgok miértjét amikor leírtam minden a kérdésben:(“kicsit ellentmondásos”)


Illetve ez a “juhé nálad működött az lh jósteszt” ez a juhé szó háát nekem ebből a rosszindulat árad

2022. ápr. 7. 17:44
 23/39 anonim ***** válasza:
57%
22,.De kérdező neked se kéne letámadnod aki nem tetsző választ ír hisz erre van a gyakori, nem várhatod el azt se hogy neked tetsző válaszok érkezzenek. ÉS tényleg semmi nem volt a stílusában viszont a te stílusod sem hibátlan..
2022. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Kérdező teszteltél azóta?Mi a helyzet?
2022. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Igen, ma 10. DPO sajnos csak második pisiből (nem ittam előtte)

Ugyanaz a faja 20as LH teszt és lényegesen erősebb a csík mind a kérdésben feltett képeken

2022. ápr. 9. 22:04
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Hcg vel próbálj egyett, 10-11dpon mutatja
2022. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Ez a mai, a 10. DPO


[link]


Majd csak akkor szeretnék hcgvel tesztelni ha màr késik.

2022. ápr. 9. 22:15
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Előre leszögezem nem kötekedni szeretnék, csak tényleg érdekel, hogy mért jobb lh tesztet csinálni,mint ránézni egy hcg vel? Tudom a te dolgod én is így vagyok vele, senkinek semmi köze, ahhoz hogy korán tesztelek.

Csak nem is olcsóbb 120 egy ilyen teszt 4 nap alatt összejön egy facelle ára.

Volt hogy én is lh t lőttem el gondoltam ha van valami lövök hcg t is, volt jó erős lh teszt majd a hcg full negatív.

2022. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk párommal babaprojekten ezért nincs itthon hcg teszt, illetve annyira vàros szélén lakom,hogy nincs a közelben sem egy dm vagy patika, hogy pillanatok alatt ott legyek. :(

De majd ha netán késik addigra úgy is megyek be a központba és veszek:)

2022. ápr. 10. 09:29
 30/39 anonim ***** válasza:
82%

🤦‍♀️

"Nem vagyunk párommal babaprojekten" de 3 napja csak tesztelsz és pároddal elemezed?!

2022. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!