Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt most mit jelenthet?

Ez a teszt most mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos oltás óta eléggé megbolondult a ciklusom,ezért vettem netről egy rakat lh tesztet és minden nap nézegettem mikor van ovulációm.(januárt és februárt néztem) de kezdtem megunni a tesztelgetés illetve màr úgy nézett ki,hogy kezd beállni rendszeresre,ezért màrciusban már nem csináltam. Majd március végénél csináltam 2x is abból az egyik (március 30) pozitív lett.

Pont voltunk együtt pàrommal..,aztán most kíváncsiságból elkezdtem jóstesztelni. (20-as érzékenysègű lh tesz)

Szerintem nem erősödik a csík pàrom szerint viszont igen.

Tényleg csak komolyság nélkül csinálgatom mert van itthon vagy 80db tesztem.

Szóval szerintetek 20as érzékenységű lh teszt 7-8dpon ez jelezhet valamit? (Szerintem semmit,párom mondogatja,hogy mèg a végén baba lesz )


[link]



Ne haragudjatok a hosszú leírásért,de bogarat ültettek már a fülembe :x



2022. ápr. 7. 12:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
No hogy alakulnak a tesztek, most 12 dpon vagy ugye?
2022. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Nem tesztelek semmivel,majd ha már napja lesz akkor fogok.
2022. ápr. 11. 18:35
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi a helyzet?

2022. ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
17%
Hát ez is rejtély marad!
2022. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Basszus, nem válaszolok pár napig,mert más dolgom is van meg teljesen kiment a fejemből,hogy itt “várják” a történéseket aztán már rögtön kitaláltok minden baromságot meg puffogtok.

De nem,nem jött meg,viszont a hcg teszt is negatív.szerintem megint összezavarodott a ciklusom aztán majd valamikor csak úgy hirtelen megjön.kezdhetem megint az lh tesztelgetést..:/

2022. ápr. 16. 19:21
 36/39 anonim ***** válasza:
14%

Ezek szerint az lh sem jelentett semmit.

Azért máskor ha lehet ne neked álljon feljebb ha nem a számodra megfelelő választ kapsz!

Köszi

2022. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Na mert a 34-es válaszadó olyan kedves volt?
2022. ápr. 17. 10:38
 38/39 anonim ***** válasza:
0%
mit írt a 34 ami nem kedves vagy bántó? 😳
2022. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
72%

Mi lett veled azóta kérdező? Mikor jött meg végül?

Mikor kaptad az oltást?

2022. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!