Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy mégis terhes...

Laura7 kérdése:

Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Minden hónap 3.a környékén jön meg a havim egy-két nap eltéréssel.

1 héttel előtte már elkezdett szúrkálni a hasam alja, de az szokott menzesz előtt lenni nekem.

Most 30.án 2 napig pecsételésem volt, hol elkezdődött, hol abba maradt, pár barnás folt a tisztaságin. Azóta se semmi.

5.én csináltam reggel egy tesztet de negatív lett. Azóta is hányingerem van, egész nap aludnék, a hasam alja fel van eléggé puffadva.



2022. ápr. 7. 20:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem de 2 naponta nézegesd a tesztet hátha.
2022. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%

Nekem 5.én lett volna esedékes, korán tesztelő vagyok már 30.án volt halvány tesztem.

Nincs hányingerem és nem, hogy nem vagyok fáradt inkább pörgök. A tünet simán lehet a tavaszi fáradtság jele, és a bolond időjárásnak. 2 nap késéssel ilyen a tesztem.


Legalsót most csináltam.


[link]

2022. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy az időjárás miatt vagyok így, csak fura volt, hogy nem jött meg rendesen, mert nekem eddig mindig rendben volt a havim, sok vérzéssel, és minimum 5-6 napig tart. Gratulálok a babához! :)
2022. ápr. 7. 20:34
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem valószínű, és ha negatív a teszted, akkor a hányingered nem terhességtől van, mert az a magas HCG miatt alakul ki.
2022. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget! 🙁
2022. ápr. 7. 20:41
 6/26 anonim válasza:
7%
Teljesen biztosan 10 nap múlva mutatja ki a teszt a terhességet.. Próbálkozz vele 13.án.
2022. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%

2vagyok

Köszi

2022. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szia kérdező végül is mi lett veled?
2022. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szia! Még nem teszteltem, pár napot még várok... biztosra akarok menni, bár szerintem már kimutatná ha az lennek 🤷‍♀️ Nadin98 tanácsára várok még pár napot, aztán megírom, hogy mi lett, de köszönöm a kérdést! :)
2022. ápr. 8. 20:23
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én két nap késésnel negativat teszteltem, aztán össze vissza pecsételtem, barnáztam és sokféle tünetem volt elmentem dokihoz aki nem látott terhességet de szerinte később is foganhatott, csináljak még egy tesztet. 12-14 napja késik és most lett pozitív. Biztosan később fogant, csak az az érdekes hogy nekem már két hete, kimaradt menzesz óta vannak tüneteim pedig így akkor még a beagyazodas sem történhetett meg.
2022. ápr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!