Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki már régóta 4-5 éve várja,...

Aki már régóta 4-5 éve várja, hogy végre megszülessen az első gyermeke, hogy viseli lelkileg mikor minden hónapban, megjön? És általában az egész gyermekért küzdést hogy élitek meg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nagyon nehezen nagyon sokszor le török nagyon sokszor sírok miatta!nehez lekileg meg pláne!a sok doki a gyógyszerek az injekciók az átfújás a vitaminok teák sok dili bogyó sokszor már a fülemen jön kis sokszor úgy vagyok vele hogy feladom hagyoma francba!de ezt meg nem vagyok képes meg tenni!még mindig várok meg probálok mindent meg tenni az ügy érdekében és mindenkinek kítartást kívánok nagyon sokat és fel a fejjel!
2010. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ma is kaptam egy baba hírt. Hát letörtem megint, főleg mikor láttam hogy nekem megint megjött. Én már néha hinni sem tudom, hogy lesz valaha gyerekem. Már attól rosszul vagyok ha terhes nőt látok, vagy babakocsit toló anyukát, csak azt érzem hogy irigy vagyok. Pedig nem akarok ilyen lenni. sokszor azon gondolkozom hogy normálisak ezek az érzések? Bennetek nincs düh vagy irigység? Vagy már lehet hogy teljesen belekeseredtem. Lehet hagyni kéne az egészet?
2010. szept. 15. 19:05
 3/18 anonim ***** válasza:
Lányok!Nem szabad feladni!!!Sosem!Kérlek!Kitartás és össze fog jönni!Esetleg betegség áll a háttérben, h nem sikerül?Vagy csak nagyon rágörcsöltök a dologra?Én nagyon szoritok h összejöjjön nektek!
2010. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Alacsony a progeszteron szintem, kaptam gyógyszert de nem használ, azt mondta az orvos, hogy nincs értelme tovább várni - már csak a korom miatt sem, 32 múltam - próbáljuk meg az inszeminációt. Hát most erre készülök.
2010. szept. 15. 19:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem ráment az első házasságom:-(
2010. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi is régóta várunk a babára minden vizsgálaton túl vagyunk,minden rendben,mégsem sikerül.Júliusban volt laparoszkópiám,novemberben kezdjük az inszeminációt,már nagyon el vagyunk keseredve.

2010. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha a doki biztat, addig tényleg nem szabad feladni!Egyik ismerősömék sokáig vártak a babázással, mert karrier, ilyesmik, 30 felett voltak mindketten mikor elkezdtek próbálkozni, közben a férjnek hererákja lett spermákat fagyasztottak le tőle, közben a feleségnek cisztái lettek, műtötték, rengeteg gyógyszer és injekció van a hátuk mögött, és rengeteg elvetélés!De sikerült nekik!Ezt csak azért írtam le, h nem szabad feladni sosem!bármi van, küzdeni kell!Tudom h nehéz, de csak egy kis lelket akarok önteni belétke, akik már feladni ksézültök!
2010. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

19:46-os. A második házasságodban sikerült a baba?

Az én férjemnek az első házasságából már van egy gyereke, ő már átélte az apaságot de remélem nem hagy el azért ha netán én nem tudnék neki szülni.

2010. szept. 15. 21:14
 9/18 anonim ***** válasza:
A próbálkozások elején még én vigasztaltam a párom, utána viszont ő engem. 6 éve várjuk a Csodánkat.
2010. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni! Mi is 4 és fél évet vártunk arra, hogy végre megszülessen és sikerült, igaz ez az út nagyon hosszú volt, mert 7 inszemináció és 4 sikertelen lombik, plusz a természetgyógyászat, gyógyteák, és hormonális gyógyszerek után sem volt semmi eredmény. Végül elmenetem egy kineziológushoz aki lelkileg helyrerakott és felírt nekem egy gyógycsepppes kúrát, rá 2 hónapra terhes lettem, spontán. Ha érdekel, szívesen megadom, hogy milyen arányban és mit kellett szedni, de a lelkiekben csak ő tud segíteni.(32 éves, 6 hónapos kislány anyukája)
2010. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!