Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen negatív tesztet sem...

Ilyen negatív tesztet sem láttam még?!

Figyelt kérdés
[link]

#Dm prima
2022. ápr. 17. 16:16
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Hőt mérek akkor dpo 6 fertility szerint

Volt egy db ovu tesztem itthon ahhoz képest dpo10

Ebben a hónapban nem volt tipikus ovus nyák/fájdalom.

Múlthét szombaton volt több krémes folyásom és fájt a bal oldalam de már előtte is fájt és utána is.

Így most passzolom h hol tarok😁

2022. ápr. 17. 16:42
 12/27 anonim ***** válasza:
18%
Miért nem láttál? Most csináltál tesztet életedben először?
2022. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Kedves 12es

Kötekedést még véletlenül sem kérek!

De hogy nem maradj tudatlan fehér csíkos tesztet nem láttam még!

Nálam ha negatív akkor semmi nincs rajta még fehér sincs

😉

2022. ápr. 17. 16:58
 14/27 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom mit szamit de joval halvanyabbat teszteltem ma a gabriell teszttel es ugyan ugy ez a ketto csikos varians jott ki. Viszont ez a teszt amit Te csinaltal szamtalan alkalommal kijott a masodik csik ugy hogy volt hogy 100% ra tudtam hogy nem lehetek terhes!
2022. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Szia tegnap megjött. És a másofik prima teszt jobban festett

Ezzel szerintem hibás lehetett🙂

2022. ápr. 19. 10:40
 16/27 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. Annyit szerettem volna még hozzáfűzni, hogy ha kérdezel mindig az általad használt tesztet szokták ajánlani. Viszont ha külön arra keresel rá hogy kinek mutatott hamis pozitív eredményt akkor egyből rengeteg kérdést fogsz erről találni és számtalan választ. Nagyon elégedetlen vagyok és fel vagyok háborodva mert egy pár száz forintos teszt határozott negatív vagy pozitív eredményt mutat de egy 1400 ft-os teszt áll pozitív az esetek 90%- ban.
2022. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ti mióta probálkoztok?
2022. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszi

Hát én most adtam fel a probálkozást.

Fél év alatt 2 vetélés és most már abban a kórban vagyok h nem szeretnék próbálkozni.

2022. ápr. 19. 10:47
 19/27 anonim ***** válasza:
Mi már a hetedik hónapot tapossuk.. Ebbe a hónapba nem is mértem a hőmet és nem csináltam lh tesztet sem. Ennél fogva csak a középidős fájdalomból és a termékeny nyákból tudok kiindulni. Nálam az sem játszik, hogy a mensi késésétől teszteljek mert az ovulációt követő 10-12. napon jön a vérzésem.
2022. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Ha nem titok.

1 valaszadó vagyok azt hiszem.

Nekem van egy 3 éves a 2 felnőtt mellett.

Volt megszakítás down miatt, majd üres petezsák, sok kémiai. Nekem is ez az utolsó ha most sem alakul jól akkor itt a vége, 42 vagyok ez a leg leg utolsó határom.

2022. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!