Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utoljára szeptemberben menstru...

Utoljára szeptemberben menstrualtam és bele estem az októberbe is azóta meg nem jött meg,csináltam tesztet és negatív lett,29en kellett volna megjonnie lehet hogy terhes vagyok? Vagy mi lehet a baj? A hasam az faj mintha meg akarna jönni de semmi.😩

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Napja késik ez akkora tragédia? Ezer oka lehet, a menses sosem oramu pontosságú max ha gyógyszert szedsz. Nekem mindig 28-31 között jött meg sőt egyszer 43 napra, sosem aggódtam hogy terhes lennék.
2021. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vitaminokat szedek, meg volt egy nagyobb megfázásom ebben a hónapban, kohogtem náthás voltam hánytam meg ilyen dolgok, akkor nagyon sok gyógyszert szedtem lehet emiatt is kesik akkor? Nekem eddig még soha sem késett és kicsit félek. Meg hozzá tenném hogy most is náthas vagyok.
2021. nov. 1. 14:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagyis októberben voltam beteg,elnéztem mivel már november1 van. És nem vitaminokat hanem vitamint szedek.
2021. nov. 1. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
A betegség be tud zavarni a ciklusba simán.
2021. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen🥺❤️
2021. nov. 1. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy forró fürdősóval meghintett fürdőt, mellé egy pohár piros bor. Nekem mindig segített ha késett pár napot :)
2021. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nődokihoz menny,vagy terhességi teszt. ha nem vagy terhes is késik mensid,gyogyszer,idegesség,sulyingadozás,munkahely,családi élet bekavar a ciklusba
2021. nov. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magas dózisú C-vitamin is késleltetheti, ha beteg voltál/vagy és azt szeded.

Vörösbor és/vagy együttlét belendíti a dolgot :)

2021. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A hasam most is fáj jobb oldalon viszont szedek felfazasra gyógyszert és attol egy ideig jobb,néha a mellem is fáj de csak a bal oldali van hogy a hasamtol a görcs egészen a vesemig hatol legalább is tegnap így volt. Fehér folyásom már nincs,semmi szédülés hányinger rosszul letet nem tapasztaltam. Mar a masodik tesztem is negatív lett. De még mindeg szedem a gyógyszereket,vitaminjaim, ma van a 35ik nap hogy nincs menstruációm. Lehetséges hogy majd csak hónap végén vagy közepén jön meg es akkor a gyógyszerek miatt maradt ki az október?
2021. nov. 3. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!