Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adnátok tanácsot? Tanácstalan...

Adnátok tanácsot? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Szóval (aki már olvasott kérdéseket tőlem bocsi de tényleg nem tudom mit tegyek) aug.28-án jött meg utoljára, egy nap vérzés, 2 nap enyhe barnázás. Elvileg 8.-án volt peteérésem. 2 napja feszül a mellem, sokat járok pisilni, és olyan a hasam mint amikor megjön. Csak 23.ára nem várnám. Szerintetek az utolsó menszi lehetett a beágyazódás és terhes lennék? Tesztet csináltam augusztusba mielőtt megjött mert akkor is késett 5 napot. Nem tudom hogy mit csináljak. Csináljak tesztet vagy várjam meg a nemvárt napját? Soha nem volt még ilyen hogy menszi előtt egy héttel már feszült volna a mellem. Sőt egyáltalán nem szokott feszülni menszi előtt. Ha esetleg délután tesztelek kimutatja ha terhes vagyok? Előre is köszönöm aki válaszol.
2010. szept. 16. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem... :

1: reggeli első vizeletből tesztelj, az a legbiztosabb

2: tudom hogy hosszú, de sztem érdemesebb kivárni a mensi napját (esetleg 1 teszt most - de sztem neg lesz - és egy a mensikor)

3: NE GÖRCSÖLJ ENNYIT RAJTA!!!!!!!!

2010. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!nálam vannak hónapok amikor nem fáj a cicim előtte ,de vannak olyanok is amikor feküdni vagy menni nem tudok:(

a múlt havi mensim nekem sem volt normális.csak barnáztam 5 napig,2 hét késés után.az orvos nem látott semmit ami rendellenes lett volna.szerintem menj orvoshoz az a biztos.

2010. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nem fogja kimutatni a teszt. Várd meg az elmaradt mensi napját a teszteléssel!
2010. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves első! Nem görcsölnék rajta de már 8 hónapja várunk a pocaklakóra és már úgy szeretném ha sikerülne!
2010. szept. 16. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem, ha úgy gondolod tesztelj.:)

Szorítok neked!.:))

2010. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várd meg az elmaradt napját és 1-2 nappal utána tesztelj. Akkor megtudsz mindent, addig hiába tesztelgetsz mert bármi lehet....lehet tesztelsz egy negatívat és aztán jól elkeseredsz, holott a nemvárt napja után meg már pozitív lenne.
2010. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!